PDA

Zobacz pełną wersję : Klopoty z przezuceniem stron htm do Joomla



ross154
28-12-2005, 14:07
Witam
od tygodnia testuje Joomla na swoim komputerze (przez Krasnala), w zwiazku z tym mam pyt:
W jaki sposob w artykule wstawic miniature zdjecia ktore po nacisnieciu otworzy sie w osobnym okienku?
Czy da sie ustawic link do danego fragmentu innej strony (lub artykulu) oznaczonego zakladka?
[chodzi mi o cos takiego www/twojastrona.pl/plik.htm#zakładka]
W jaki sposob moge ustawic zakladke na stronie A (lub artykule) aby na innej stronie B link kierowal nas wladnie do tego fragmentu ze strony A?
pozdrawiam wszystkich programistow Joomla
ross154

viper
28-12-2005, 16:07
mosCE PL (http://www.joomla.pl/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,49/) jak sie dobrze doczytałem z Twojego postu ten edytor będzie Twym lekarstwem na te bóle.
oto jego opis:

Edytor. Niewątpliwie najlepiej dziś dostosowany do Joomla, bogactwo możliwości: zarządzanie obrazami, obiektami Flash, odsyłaczami do artykułów, kategorii, sekcji i do kontaktów, funkcja Znajdź i zastąp, czyszczenie z niepotrzebnego kodu, możliwość wczytywania szablonów, to tylko niektóre z właściwości. Do zarządzania niezbędny jest komponent: mosCe Admin. Również w naszej plikowni. W pełni spolonizowany z rozbudowanym niemal kompletnym systemem pomocy (stąd znaczny rozmiar pakietu!).

ross154
28-12-2005, 16:27
Dziekuje, dzis wieczorem sprawdze ten dodatek

ross154
29-12-2005, 09:59
w jaki sposob wprowadzic do mosce wlasny styl??