PDA

Zobacz pełną wersję : Lista tytułów artykułów z kategorii wyświetlana automatyczn jako kolejne pozycje menu



pawinf
18-02-2011, 17:34
Coś jak moduł Nowości, albo Najczęściej czytane, ale tytuły artykułów z wybranej kategorii albo sekcji, np. w kolejności od ostatnio dodanych, np. w ilości pozycji 5. Czy można stworzyć takie menu?

Jest w J! możliwość dodania do menu tytułu konkretnego artykułu. Chodzi jednak o automatyczne generowanie listy tytułów z danej kategorii.

Nie jak Migawki - tam wyświetlana jest treść artykułu, a nie same tytuły. Nie jak moduł Sekcje - tam wyświetlane są nazwy sekcji, a nie tytuły artykułów z danej sekcji. Chodzi o listę tytułów.

wfx
08-03-2011, 23:15
Witaj
Pytałeś trzy tygodnie temu i może już znasz odpowiedź, ale i tak powiem Ci co ja znalazłem.
Otóż moduł Content Category (http://extensions.joomla.org/extensions/structure-a-navigation/sections-a-categories/11630) robi dokładnie to o co pytasz.

A ja mam podobny problem, ale o stopień trudniejszy :-)
Jak wyświetlić listę artykułów, ale nie jako osobne menu, ale jako podmenu w innym menu, w moim przypadku chodzi o menu poziome, w którym dwie konkretne pozycje mają się rozwijać do listy artykułów w określonych kategoriach.

Czy ktoś zna coś takiego?
Myślę, że tego typu menu może być dość często potrzebne - aż dziwne, że nie trafiłem na opis rozwiązania... Źle szukałem?

pawinf
09-03-2011, 13:57
Witaj! Na swoje pytanie nie znalazłem odpowiedzi - liczę cały czas na czytelników tego wątku.

Jeśli chodzi o twoje pytanie, to rzeczywiście jest ciekawa kwestia. Mi jeszcze to nie było aż tak bardzo potrzebne; ja zrobiłem to tak: klikając na daną pozycję głównego poziomego menu, zmieniają się odpowiednie moduły z określonym menu po lewej stronie strony (można przypisać wyświetlanie się modułu w zależności od wybrania danej pozycji menu - tego głównego poziomego).

Ale wiem do czego zmierzasz i kiedyś widziałem takie menu zrobione w J! Poszukaj, popytaj, na pewno można to zrobić.

wfx
09-03-2011, 14:01
Wszystko wskazuje na to, że nie ma gotowego rozwiązania.
@zwiastun tak rzekł i jakoś mu wierzę :(
Jestem na etapie poszukiwania speca, który to zrobi jako zlecenie...

pawinf
09-03-2011, 14:09
aha, no to powodzenia

jak ci się uda to napisz kilka wskazówek, myślę, że przyda mi się to prędzej czy później. hej

---------- Post dodany o 14:09 ---------- Poprzedni post był o 14:05 ----------

http://www.alphaplug.com/

zwiastun
09-03-2011, 14:57
Ja pewności nie mam. Rozszerzeń dla Joomla! jest kilka tysięcy. Po prostu - nie spotkałem.