PDA

Zobacz pełną wersję : JoomGallery - rozpiska użytkowników z własną galerią



bialyikar
18-02-2011, 21:10
Zainstalowałem JoomGallery i wstępnie ją skonfigurowałem. Stworzyłem główną kategorię, go której lądują zdjęcia wszystkich użytkowników i po wejściu do niej wyświetlają mi się zdjęcia Czesia, Stasia, Jasia i innych :). Chciał bym natomiast, aby na stronie z wyborem kategorii (w moim przypadku jest tylko jedna kategoria), automatycznie były dodawane odnośniki do galerii każdego z użytkowników. Muszę to wyedytować ręcznie w php, czy też jest jakiś dodatek, który da mi taką funkcjonalność?
3683

zbig1972
18-02-2011, 21:53
Zainstaluj Phoca Galery. Tam to jest bardzo proste.
Wejdź na zaplecze/Komponenty/Galeria Phoca/Preferencje/Ustawienia pulpitu użytkownika/Włącz pulpit użytkownika/ustaw TAK
Utwórz nowe menu w Projektant pozycji menu. Wybierz Utwórz//GaleriaPhoca/utwórz/Pulpit użytkownika/Widok Panel kontrolny użytkownika.
Teraz każdy użytkownik może sam sobie stworzyć własną kategorię i pakować tam zdjęcia..

bialyikar
18-02-2011, 21:56
Tyle, że mi chodzi o galerię JoomGallery, a nie Phoca.

headge
19-02-2011, 08:23
Takiego dodatku nie ma. Możesz zainstalować Community Builder, doinstalować do niego plugin joomgallery i wyłączyć wszystkie inne taby w CB. Wtedy korzystając z modułów do CB możesz stworzyć odnośniki do profili użytkowników i ich galerii.