PDA

Zobacz pełną wersję : Strona z filmami udostepnianymi z YT. Potrzebny komponent lub porada.



adbacz
18-02-2011, 22:35
Widzi mi się strona, na której będzie można udostepniać filmy z YouTube o konkretnej tematyce. Filmy te byłyby zamieszczane powiedzmy w artykule a pod nim komentarze, ocena itp.

Mam tylko jeden dylemat. Jak zarządzać stroną główną, by umieszczać na niej miniaturki tych filmów, a gdy się na nią kliknie, przenosi na stronę z tym filmem ale żeby nie odtwarzało miniaturowego filmu? Wziąłem do dyspozycji moduł, który skopiowałem dwa razy, i umieściłem w nim kod HTML z filmem YT lecz to jest tylko odtwarzacz a nie miniaturka gdzie po kliknięciu na nią, przenosi na stronę z filmem.

Głowiłem się nad tym już dość długo, lecz nie mogę nic zdziałać. Znalazłem komponent, który umożliwia założenie takiego serwisu jak YT, ale filmy sa przechowywane na serwerze na którym jest Joomla. Ja bym chciał, aby filmy były publikowane z YT.

Jest możliwe coś takiego jak opisałem?

pawelgoraj
24-02-2011, 11:36
Witam serdecznie.
Ja podpiął bym się do tego tematu i jeśli kolega wyżej znalazł taki ów komponent to możne chociaż nazwę by podał? a swoją drogą czy posiada funkcję taką żeby zamiast czarnego pola video był jakiś obrazek z filmu! podobno jest sposób że jakiś kod się wpisuje i pokazuje miniaturkę z 5 czy 10 sekundowego opóźnienia filmu. Szukałem ale wujek googiel rzuca mnie po wszystkich innych tematach! proszę o pomoc albo chociaż wskazówkę! Pozdrawiam wszystkich świetne forum!

AndiC
24-02-2011, 12:34
Poszukaj na forum tematu z "hwdVideoShare"
Tutaj (http://demo15.hwdmediashare.co.uk/) masz demo tego componentu.