PDA

Zobacz pełną wersję : Jedno pod drógim



traczu
16-10-2006, 18:27
pewnie niektórzy z was znają już moją stronkę ale wystąpił jeden błąd mianowicie artykóły na stronie startowej nie są jedno pod drógim i jak wstawie za dłógi tytół to mi sie stronka rozjerzdza próbowąłem ustawić stałą szerokość ramki ale to nie działa www.sport-forum.h4e.pl

Viking
16-10-2006, 20:42
Proszę Cię pięknie... sprawdzaj pisownię, to naprawdę nie jest trudne (jak nie masz na Worda to jest darmowy pakiet OpenOffice). Nie piszę tego żeby zrobić Tobie przykrość. Piszę to abyś innym użytkownikom tego forum - tym nadwrażliwym na ortografię - nie utrudniał korzystania z forum i abyś Ty szybciej otrzymywał odpowiedzi na swoje pytania...
A w przedmiocie: zobacz odpowiedzi na podobne pytania (a było ich wiele) - jest tam trochę podpowiedzi, wyjaśnień tudzież szyderstw ;) Każde z nich możesz wykorzystać dla siebie lub przeciw sobie... Trzymam kciuki za to, że zrobisz to pierwsze.

traczu
17-10-2006, 12:31
szukałem odpowiedzi na mój problem ale jej nie ma a co do pisowni to nie mam czasu na sprawdzanie ale przyznaje sie do tego że mam z tym problemy ale ma je wiele z nas

boskoff
17-10-2006, 13:22
a slyszałeś może o konfiguracji strony startowej i ilości szpalt?

traczu
17-10-2006, 13:42
tak ale nie bardzo to rozumiem a moze ktos mi to wytłómaczyc??

Joshua
22-10-2006, 22:18
tak ale nie bardzo to rozumiem a moze ktos mi to wytłómaczyc??Mnóstwo odpowiedzi jest na pomoc.joomla.pl - przynajmniej ta, o którą pytasz. Warto dodać do ulubionych (ctrl + D w FF).
Mnuzdfo otpofieci iezd na pomodz.iumla.pl - pszynaimniei ta, o gdurom pydasz. Fardo totadź do ólópionyh.

traczu
23-10-2006, 10:37
dizeki ale jedna osoba z forum juz mi pomogła

b-boy_87
09-11-2006, 19:29
Mnóstwo odpowiedzi jest na pomoc.joomla.pl - przynajmniej ta, o którą pytasz. Warto dodać do ulubionych (ctrl + D w FF).
Mnuzdfo otpofieci iezd na pomodz.iumla.pl - pszynaimniei ta, o gdurom pydasz. Fardo totadź do ólópionyh.
wydaje mi sie że nie ładnie tak się nabijac z kogoś !!

Viking
09-11-2006, 19:45
Nie odebrałem tego jako nabijanie się - raczej jako pokazanie jak trudno i nieprzyjemnie czyta się text z dużą ilością błędów...
Jeśli ktoś ma dysortografię to naprawdę powinien się zaprzyjaźnić ze zautomatyzowanym sprawdzaniem pisowni. Na tej samej zasadzie, na której człowiek myje się żeby zachować higienę - nie tylko dla siebie ale i dla innych. Higiena umysłowa jest równie ważna.

Joshua
09-11-2006, 19:53
wydaje mi sie że nie ładnie tak się nabijac z kogoś !!Chciałem tylko zwrócić uwagę autora wątku, że robi sobie krzywdę. Pewnego dnia nikt nie będzie chciał tego czytać. Aha, przynajmniej udzieliłem odpowiedzi zgodnej z tematem. Wskazałem ogólnodostępne miejsce w internecie z poszukiwanymi wyjaśnieniami.