PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z kopią strony pod Firefox 3.6.13



jachu1953
19-02-2011, 17:57
Witam wszystkich !
Ponieważ zagadnieniami zawiązanymi z Joomlą zajmuję się od niedawna i jest to mój pierwszy post, proszę o pomoc w opisanej kwestii. Otóż po zrobieniu swej pierwszej strony w Joomla na lokalnym komputerze postanowiłem wykonać backup przy pomocy komponentu Akeeba Backup. Zaplecze Joomla 1.5 uruchomione pod IE, kliknąłem Przygotowanie konfiguracji->sprawdził banchmarki bardzo szybko i przy standardowych ustawieniach konfiguracji stwierdził, że można wykonać kopię strony i po uruchomieniu wykonała się poprawnie. Ponieważ jednak wolę pracować na Firefox-ie te same czynności wykonałem na tej przeglądarce, ale niestety pierwsza pozycja testowania konfiguracji (wybór Ajaxu lub Iframe) trwa bardzo długo i kończy się komunikatem że nie znaleziono odpowiedniej konfiguracji,próba wykonania mimo to kopii przy różnych wariantach konfiguracyjnych też kończy się niepowodzeniem,(kopia nawet się nie zaczyna). Wszystko wykonywane na tej samej maszynie pod serwerem XAMPP. Proszę o pomoc , bo straciłem już prawie tydzień. Może trzeba coś specjalnie ustawić dla tej przeglądarki. Z góry dziękuje za każdą uwagę.

jachu1953
20-02-2011, 19:56
Po wielkich bojach w końcu jakoś to uruchomiłem i chciałbym się się podzielić rozwiązaniem , bo może komuś się przyda. Zainstalowałem FF v. 1.5 i sprawdziłem backup, wykonał sie bez zadnych interwencji. Na tej wersji zainstalowałem ponownie 3.6.13 i uruchomiłem backup i wykonał się poprawnie. Próbowałem jeszcze kilkakrotnie i działa.