PDA

Zobacz pełną wersję : ChronoConnectivity - jak zamieścić wyniki w artykule



look90
20-02-2011, 12:02
Witam!

Chciałbym, aby dane z formularza, które prezentowane są w tabeli za pomocą ChronoConnectivity były widoczne w artykule. Próbowałem za pomocą include ("ścieżka do wyników z tablicy") i rożnymi pluginami czytającymi kod php. Skończyłem bawiąc się z Jumi. Wpisałem w komponencie skrypt:
<?
include ("index.php?coś tam cośtam- ścieżka z ChronoConnectivity");
?>

Potem wywołałem go w artykule:
{jumi[*3]}

Na stronie pojawiło się:

Warning: Unknown(index.php?option=com_chronoconnectivity&connectionname=Doa): failed to open stream: No such file or directory in /home/nnbj/public_html/plugins/content/jumi.php(69) : eval()'d code on line 2

Warning: Unknown(index.php?option=com_chronoconnectivity&connectionname=Doa): failed to open stream: No such file or directory in /home/nnbj/public_html/plugins/content/jumi.php(69) : eval()'d code on line 2

Warning: Unknown(index.php?option=com_chronoconnectivity&connectionname=Doa): failed to open stream: No such file or directory in /home/nnbj/public_html/plugins/content/jumi.php(69) : eval()'d code on line 2

Warning: (null)() [function.include (http://www.nnbj.webd.pl/function.include)]: Failed opening 'index.php?option=com_chronoconnectivity&connectionname=Doa' for inclusion (include_path='.') in /home/nnbj/public_html/plugins/content/jumi.php(69) : eval()'d code on line 2


Możźe ktoś inny miał podobny problem i go rozwiązał, a może po prostu jest jakieś łatwiejsze rozwiązanie.

Wypróbowałem z negatywnym skutkiem:
inculdePHP
wpisywałem skrypt (ten co wyżej) pomiędzy znacznikami {php}{/php}
DataDisplay (próbowałem wyświetlić dane z tabeli do której zapisuje formularz)

Proszę o pomoc! look90@o2.pl lub prywatne wiadomości na forum.

Z góry dzięki