PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zainstalować polski język do AdsManager



rom3o
20-02-2011, 13:47
Witam pobrałem AdsManager z tej strony http://www.joomprod.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=13&Itemid=29 i pobrałem też spolszczenie i nie wiem jak zainstalować przez instalatora nie wchodzi nie widzę też nigdzie katalogu language lub podobnego

ppilus
20-02-2011, 14:04
Plik j. polskiego należy wgrać do /components/com_adsmanager/lang/
Zanim jednak to zrobisz warto zmienić kodowanie pliku z językiem na UTF-8.

rom3o
20-02-2011, 14:08
Tylko że nie ma takiego katalogu oto screen http://img836.imageshack.us/img836/4822/loljp.jpg

seba.adm
20-02-2011, 14:25
Witam

@rom3o, Jeżeli zainstalowałeś najnowszą wersję (2.6.RC_1) rzeczywiście takiego katalogu nie będzie. W nowej wersji pliki języków zostały przeniesione do folderu language/en=GB.
Więc jeżeli chcesz dodać plik spolszczenia musisz plik wgrać do folderu language/pl-PL. Od razu uprzedzę stara wersja pliku nie do końca będzie w 100% tłumaczyć nową.

//Cześć @ppilus :)

ppilus
20-02-2011, 14:28
To może byś łaskawie informował, że instalujesz wersję 2.6 RC1 ! W wersji stabilnej (2.5) działa w taki sposób jak napisałem.
Dla wersji 2.6 RC1 ten plik językowy nie będzie działał, jednak na jego podstawie możesz przygotować plik językowy. Wystarczy zawartość pliku /language/en-GB/en-GB.com_adsmanager.ini przetłumaczyć i zapisać jako pl-PL.com_adsmanager.ini w katalogu /language/pl-PL/

//witaj @seba.adm :)

//edit2: hmm.. takie po prostu wgranie tego co jest nie wystarczy :)

seba.adm
20-02-2011, 14:36
@rom30. Pamiętaj tylko że wersji "RC nie zaleca się instalacji na stronach produkcyjnych". W chwili obecnej warto skorzystać z wersji stabilnej i zaczekać. I tak jak kolega Piotrek napisał - podaj zawsze jaką wersję instalujesz. Na pewno ułatwi to sprawę.

@Piotrek - tak. Są zmiany w niektórych liniach pliku języka. Tyle o ile nie ma tego tak dużo od strony frontu, na zapleczu pojawia się tego więcej. Dla osoby znającej angielski, w stopniu podstawowym przetłumaczenie tych braków nie powinno stanowić problemu.

rom3o
20-02-2011, 14:38
Dziękuję za szybko i fachową odpowiedź :)