PDA

Zobacz pełną wersję : Integracja Jomsocial z innymi komponentami



retep86
21-02-2011, 00:14
Witam,
Mam pytanie odnośnie integracji jomsocial z innymi komponentami. Czy mając kilka komponentów takich jak: Jomsocial, Sobi2, forum np. Kunena, K2 oraz jakiś komponent ogłoszeniowy można to zintegrować aby po rejestracji był wspólny panel, tak aby po logowaniu można było dodawać posty na forum, pisać artykuły, dodawać coś do katalogu i korzystać z wszystkich zalet jomsocial? Z góry dzięki za pomoc.

Tabum
03-03-2011, 13:07
Z JomSocial jest sporo komponentów współpracujących. Na pewno jest to Forum kunena, SOBI2, komponent AlphaUserPlugin (służący do dodawania punktów użytkowników). Nie jestem pewien co do K2, ale wiem że ten temat był poruszany na forum JS więc bardzo prawdopodobne, że już jest możliwość zintegrowania Użytkowników K2 i JS. Nie jestem też pewien w 100% co do PhocaGallery, ale gdzieś mi się obiło o uszy, że też jest zintegrowane. No i oczywiście komponent Forum Agora ma taką możliwość.

PeFik
03-03-2011, 15:41
Po prostu potrzebujesz, na ogół płatnych (o ile $5-$10 można nazwać odpłatnością, a nie dotacja) , dodatków, które ujawniaj tą integracje.

Dzięki temu na stronei widzę pod profilem pana Zenka, że dodał nowe ogłoszenie (z Sobi2) i podobnie na liście aktywności. Wystarczy wejść tutaj i poczytać --> http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/jomsocial-extensions
żadna filozofia.