PDA

Zobacz pełną wersję : Community Builder.



Arhimenrius
21-02-2011, 18:58
Witam. Ostatnio próbowałem zainstalować ... Community Builder w wersji 1.4, jak i później 1.3, 1.2. Osobiscie mam wersje Joomli 1.5.22. Za każdym razem gdy próbowałem zainstalować plik com_comprofiler.zip zamiast mi go zainstalować, przerzuca mnie na stronę główną panelu administratora. nie wiem już całkowicie o co może chodzić więc proszę was o pomoc.

seba.adm
21-02-2011, 19:13
Witam.

Czy przy instalacji najnowszej wersji sprawdziłeś wymagania (jest wzmianka na stronie twórców)? Czy próbowałeś zainstalować komponent, korzystając z drugiej opcji instalatora -> Instalacja z Katalogu . Szczegóły: >>Metody instalacji<< (http://wiki.joomla.pl/index.php/Screen.installer.15#Metody_instalacji) Na podstawie wskazanej lektury, spróbuj zainstalować komponent za pomocą tej metody. Sprawdź prawa dostępu do katalogów.

-----
Poprawiłem tytuł tematu -> Sam Community Builder jest komponentem.

Arhimenrius
21-02-2011, 19:18
PHP version:
5.2.13
MySQL version:
5.1.45

Korzystam z serwera freei.me, jak widać wymagania spełniam. Każdy sposób instalacji próbowałem i się nie udało instalować ;/

seba.adm
21-02-2011, 19:32
A wspomniane już prawa dostępu do katalogów? Czy w trakcie tego przejścia pojawiają się jakieś dodatkowe komunikaty błędów? Z tego co pamiętam, ostatni podobny problem był spowodowany darmowym hostingiem, a jedynym rozwiązaniem była instalacja CB z katalogu na serwerze.

Arhimenrius
21-02-2011, 19:42
wszędzie ustawione CHMOD 777, każdą inną rzecz da się zainstalować (z tych które próbowałem) a tej akurat nie ;/ a dodatkowych błędów brak, automatycznie wywala na stronę główną panelu