PDA

Zobacz pełną wersję : wybiórczy brak w wyświetlanych elementach strony w IE



robag
23-02-2011, 12:41
Witam!

mam problem z wyświetlaniem strony w IE... www.zsradkow.pl

tzn. większość działa poprawnie, ale są błędy np. jeżeli mam strone główna otwartą - nie wyświetla mi panelu z prawej strony, a jak wchodzę w np. spacer po szkole, to juz jest całe ok, nie wyświetla też niektórych artykułów, mimo iż są dodane - np. radosna szkoła, a niektóre wyświetla prawidłowo...

prosze o jakąś poradę co z tym zrobić.... w Mozilli wszystko działa poprawnie...

palyga007
23-02-2011, 12:58
mama nie mówiła: "NIE WKLEJAJ TEKSTÓW BEZPOŚREDNIO Z WORD'A"?

robag
23-02-2011, 13:06
a coś więcej? wklejam z worda, to fakt, ale większość wyświetla się przecież dobrze, to o co chodzi?:podstep:

palyga007
23-02-2011, 13:10
A co więcej mam Ci powiedzieć?
Przekleiłaś teksty bezpośrednio z programu MS Word a czegoś takiego się nie robi!

Głupi IE nie potrafi obsłużyć tekstu sformatowanego przez program napisany przez własną firmę ot co.
Popraw teksty a wszystko wróci do normy.


//Poprawka form :)

robag
23-02-2011, 13:21
przekleiłam - jestem baba :P

czyli mam po prostu wpisać tekst prosto do edytora, a nie kopiować-wklejać? ale to zastanawiające, że część wklejonych z worda działa i wyświetla wszystko dobrze...

dzięki za informację, zaraz spróbuję to zrobić...

robag
24-02-2011, 20:31
a nie można jakoś inaczej przyspieszyć wpisywanie tekstów? skoro lipa z tym wklejaniem z worda, to może jakiś inny, tajemniczy i szybki sposób istnieje:zagubiony:

a_m
24-02-2011, 20:34
w edytorze znajdź guzik "wklej z worda"

Robster
24-02-2011, 20:35
A powiesz mi czym się różni przeklejenie tekstu z Worda do J!, a czym z edytora html do J!? U mnie to nadal jest Ctrl+C --> Ctrl-V, chyba że ja mam jakiś system dla niepełnosprytnych.

---------
Hej @a_m :) // cześć Robster