PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z komentarzami



skania88
23-02-2011, 12:07
Witam, mam problem z dodawaniem komentarzy pod filmikami. Po naciśnięciu przycisku "dodaj komentarz" okno dodawania komentarza częściowo znajduje się pod filmem. Aby lepiej zobrazować mój problem umieszczam obrazek http://img21.imageshack.us/i/seyretcomment.jpg

Korzystam z componentu seyret. Oczywiście zwróciłem się do nich o pomoc lecz nie dostaję odpowiedzi więc postanowiłem napisać tutaj.

mjmartino
23-02-2011, 13:12
Pozdrawiam
Sprawdź w css'ie warstwy na jakich osadzone są komentarze
ewentualnie dodaj z-index: 1000
Pozdrawiam

skania88
23-02-2011, 17:18
Niestety nawet po wpisaniu z-index:9999 i więcej ten problem ma dalej miejsce. Dodam jeszcze, że mam do wyboru dwa odtwarzacze do filmów JW Player oraz Flowplayer i w przypadku używania tego drugiego wszystko działa bardzo dobrze. Niestety Flowplayer jest kiepski i dlatego zależy mi by używać tego pierwszego.

pozdrawiam

mjmartino
23-02-2011, 18:01
Link do strony może coś wymyślimy ;)

skania88
23-02-2011, 18:10
http://e-talenty.pl

mjmartino
23-02-2011, 18:24
U góry masz błąd ...


//><!-- sfHover = function() { var sfEls = document.getElementById("navigacija").getElementsByTagName("LI"); for (var i=0; i<sfEls.length; i++) { sfEls[i].onmouseover=function() { this.className+=" sfHover"; } sfEls[i].onmouseout=function() { this.className=this.className.replace(new RegExp(" sfHover\\b"), ""); } } } //--><!

Dwa komentarze dodają się poprawnie .. normalnie można je pisać jest są na pierwszym planie ;)

jeśli to ma być za komentowane to /* to oc ma być zakomentowane i */

skania88
23-02-2011, 19:12
U góry masz błąd ...


//><!-- sfHover = function() { var sfEls = document.getElementById("navigacija").getElementsByTagName("LI"); for (var i=0; i<sfEls.length; i++) { sfEls[i].onmouseover=function() { this.className+=" sfHover"; } sfEls[i].onmouseout=function() { this.className=this.className.replace(new RegExp(" sfHover\\b"), ""); } } } //--><! Dwa komentarze dodają się poprawnie .. normalnie można je pisać jest są na pierwszym planie ;)

jeśli to ma być za komentowane to /* to oc ma być zakomentowane i */

Poprawność dodania komentarza zależy od tego jak nisko jest przesunięta strona , tzn. jeśli okno filmu jest wysoko to po kliknięciu w przycisk "dodaj komentarz" pokaże się okno dodawania komentarza pod filmem. Natomiast jeśli strona przesunięta jest tak, że filmik jest na dole strony to wyskakujące okno komentowania nakłada się z oknem filmu i to drugie jest na wierzchu uniemożliwiając dodanie komentarza.

Robster
23-02-2011, 19:53
To zapodaj jeszcze link do podstrony gdzie błąd występuje, bo ja 7 filmów zlookałem i nie mam szczęścia na niego trafić :/

mjmartino
23-02-2011, 20:14
Kurcze no jakoś nie potrafię wywołać takie zjawiska .. za każdym razem jest OK i otwiera się okno do komentowania..

skania88
23-02-2011, 20:55
Wygląda na to, że problem leży w czymś innym. Ten błąd jest przy każdym filmiku ale tylko podczas gdy używam firefoxa bądź opery. Korzystając z google chrome również otwiera mi się wszystko prawidłowo.

a_m
23-02-2011, 21:27
skania88 - daj link/linki do strony z błędnym wyświetlaniem ( i rób tak w przyszłości )

skania88
23-02-2011, 21:36
skania88 - daj link/linki do strony z błędnym wyświetlaniem ( i rób tak w przyszłości )

Linka do strony z błędem nie mogę podać gdyż taka strona nie jest generowana. Okno dodawania komentarza jest aplikacją stworzoną w javie i właśnie to okno wyświetla mi się pod filmem i przez to jest częściowo niewidoczne. Problem występuje gdy korzystan z firefoxa bądź opery, a z google chrome wszystko działa dobrze. Dodam jeszcze, że link do strony to http://e-talenty.pl , a aby zobrazować mój problem zrobiłem screena: http://img21.imageshack.us/i/seyretcomment.jpg

a_m
23-02-2011, 21:39
ok jak nie możesz, to nie możesz; może komuś będzie się mogło znaleźć stronę z filmem i komentarzem + odpowie

mjmartino
23-02-2011, 22:17
Wygląda na to, że problem leży w czymś innym. Ten błąd jest przy każdym filmiku ale tylko podczas gdy używam firefoxa bądź opery. Korzystając z google chrome również otwiera mi się wszystko prawidłowo.

Ja używam opery 11.01 i jest ok :)

skania88
24-02-2011, 07:43
Ok, zainstalowanie nowej wersji firefoxa naprawiło problem :) Dzięki wszystkim za pomoc, pozdrawiam serdecznie.