PDA

Zobacz pełną wersję : BRAK PODSTRON...



ferrari1995
23-02-2011, 17:07
Witam!Mam problem...Mianowicie mam w swoim menu : Strona internetowa i chce żeby się w menu wyświetlała podstrona pozycjonowanie strony która była by odnośnikiem do jakieś strony.Po prostu żeby można było sobie wybierać podstrony w stronie Strona internetowe.Tzn, jak kliknę ma się zaraz pod Strona internetowa pokazać podstrona : Pozycjonowanie. Bo cały czas próbuję ale nie chce mi się wyświetlić...

o to link : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/711df3df272a6aa1.html

Chce po prostu..Kiedy kliknę w Strona internetowa pod tym pokazało się Pozycjonowanie strony

ferrari1995
26-02-2011, 14:20
naprawdę nikt nic nie wykombinuje???:(((

KejeN
26-02-2011, 14:33
Nie wiem, jak inni ale ja przeczytałem Twojego posta, obejrzałem dołączony obrazek i kompletnie nie kapuje o co Ci chodzi.

ferrari1995
26-02-2011, 15:24
ehhh...chodzi mi o to że jak klikam na Strona internetowa dla firm to niżej powinno mi się wysuwać podstrona w menu np.Pozycjonowanie strony ...mam przerobione menu(vertical menu w Artisterze 3)

KejeN
26-02-2011, 16:08
O nie tylko nie Artister. Chyba mogli by zmienić nazwę tego programu na "Cuda wianki" bo zawsze takowe tu się przewijają w związku z nim.
Wydaje mi się, że chodzi Ci o submenu tak?
W tej Twojej pozycji menu "np. Pozycjonowanie strony" wybierasz pozycję nadrzędną "Strona internetowa" i w normalnym szablonie (o ile w module tego menu jest wybrany styl "Lista" i "Podrzędne zawsze" ustawione na nie) to powinno działać, jeśli u Ciebie nie działa to dzięki składaj twórcom tego wspaniałego programu jakim jest Artister.

ferrari1995
26-02-2011, 16:53
tak wiem Artisteer 3 to jest właśnie takie cuda wianki...A więc ustawiłem na Styl menu:Lista bo wcześniej miałem coś innego..

---------- Post dodany o 15:53 ---------- Poprzedni post był o 15:52 ----------

a i "podrzędne zawsze" rozumiem że mają być ustawione na TAK???