PDA

Zobacz pełną wersję : templatka JA SOCIAL i alpha registration = problem



88milion
24-02-2011, 17:40
Od długiego czasu używam już tej templatki i miałem różne problemy ale coś takiego mi się nie zdarzyło jeszcze nigdy.

Otóż zainstalowałem com_alpharegistration_v2.0.12 ustawiłem wszystko jak należy, aby przekierowywał rejestracje i całą reszte z joomli. (Dodam jeszcze, że mam również zintegrowane AUP z JomSocial). Następnie kiedy już wszystko było gotowe kliknąłem nieszczęśliwie w prawym górnym rogu frontu (po wylogowaniu) "Create an account" (mod_jalogin w pakiecie z templatką) i tu sie wszystko zacz, a właściwie skończyło. Wygląda jakby coś się zwiesiło (front wczytuje się po czym zawiesza - strona nie odpowiada, ale jeśli wejdziemy przez jakąkolwiek inną stronę oprócz głównej wszystko śmiga w najlepsze). Próbowałem cofnąć przekierowanie i wyinstalowałem AR, ale nic to nie dało. Na dodatek katalog AR na serwerze za nic w świecie nie chce się usunąć. Ma ktoś jakiś pomysł? Bo mi się już skończyły...

Link do szablonu (http://www.joomlart.com/demo/#templates.joomlart.com/ja_social) jakby ktoś zechciał rzucić okiem.