PDA

Zobacz pełną wersję : JomSocial Professional za 130 PLN - promocja ograniczona czasowo



PeFik
24-02-2011, 17:45
Normalnie wersja Pro kosztuje $149, teraz tylko $45.

Szczegóły PL: http://blog.elimu.pl/6134-jomsocial-za-jedyne-45-tak-tanio-jeszcze-nie-bylo/

mjmartino
24-02-2011, 19:32
Była już taka promocja nawet lepsza bo za 90zł + vat ;)

PeFik
24-02-2011, 19:55
Ojoj, czepiasz się, hihi. Raz się trafi na rok, a to pierwsza tak duża w 2011 roku, także jest się z czego cieszyć. Poza tym można "wyemigrować wirtualnie", a wtedy Vat będzie znacznie mniej uciążliwy.

alex51
25-02-2011, 07:19
(...) Poza tym można "wyemigrować wirtualnie", a wtedy Vat będzie znacznie mniej uciążliwy. Mozesz sprecyzować?. Trochę żałuję :), ale już miałem okazję testowania JomSocial, kupionego z rabatem za subskrypcję na rockettheme.com - w sumie wersja Standard za 74$. Jednak zdecydowałem się ją oddać i skorzystać ze zwrotu wpłaconej należności, co odbyło się nie bez walki.
Ta promocja wygląda jak okazyjna wyprzedaż starego modelu w celu wyczyszczenia miejsc w magazynach na szybkie wprowadzenie nowych modeli. Chyba, że źle to pojałem, a szczęśliwi nabywcy będą mogli długo i szczęśliwie korzystać z komponentu dla J! 1.5 bez możliwości wsparcia technicznego i samemu się martwić o bezpieczeństwo stron. Sam tego doświadczyłem jak odsyłano mnie po wsparcie tylko na forum, co spowodowało moje odejście od JS, ale też nie byłem w konieczności bezwzględnego stosowania tego typu rozszerzenia.

PiotrWrona
25-02-2011, 11:19
Mozesz sprecyzować?.

No wiesz są kraje w których podatek na tego typu usługi jest niższy lub nawet zerowy. Więc możesz zamówić komponent z jednego z tych krajów :D



Ta promocja wygląda jak okazyjna wyprzedaż starego modelu w celu wyczyszczenia miejsc w magazynach na szybkie wprowadzenie nowych modeli. Chyba, że źle to pojałem, a szczęśliwi nabywcy będą mogli długo i szczęśliwie korzystać z komponentu dla J! 1.5 bez możliwości wsparcia technicznego i samemu się martwić o bezpieczeństwo stron. Sam tego doświadczyłem jak odsyłano mnie po wsparcie tylko na forum, co spowodowało moje odejście od JS, ale też nie byłem w konieczności bezwzględnego stosowania tego typu rozszerzenia.

Promocja tylko pozornie fajna. Niby w ciągu tych 3 miesięcy ma pojawić się jomsocial 2.2 ale co z tego jak aktualka trwa tylko 3 miechy. Już lepiej dać 150$ i mieć rok aktualizacji i suportu.

alex51
25-02-2011, 11:52
No wiesz są kraje w których podatek na tego typu usługi jest niższy lub nawet zerowy. Więc możesz zamówić komponent z jednego z tych krajów(...)
Sprawdzałeś taką możliwość w podanym linku (https://www.plimus.com/jsp/buynow.jsp?contractId=2836330&referrer=newsfeb24), czy wskazujesz teoretycznie możliwe rozwiązanie?

PeFik
25-02-2011, 12:01
Testowałem i zawsze działa, wystarczy tylko jedno pole zmienić, oto dowód

3727

Na 99% już w marcu wyjdzie JomSocial 2.2, ale faktycznie dostępność do aktualizacji przez 90 dni dla niektórych to problem, ale ... jeśli planujesz i tak przerabiać silnik tego komponentu, jak ja teraz robię, to ci wystarczy.

alex51
25-02-2011, 12:20
Rzeczywiście, musiałbym wskazać, że mieszkam np. w USA. :)

PeFik
25-02-2011, 12:45
słyszałem że Kamień Pomorski leży przy granicy z Meksykiem.

alex51
25-02-2011, 12:49
To prawda :) , ale skoro w dobie obecnej globalizacji można legalnie "emigrować wirtualnie", to ciekawe co na to fiskus no i PayPal, który pośredniczy w płatnościach? Mówię oczywiscie czysto hipotetycznie, bo już raz miałem "przyjemność" kupowania i nie sądzę bym chciał ponownie tam zawitać, nie wykluczam też faktu, że mogę być uznany za nieciekawego klienta.

PeFik
25-02-2011, 13:07
gdybyś wiedział jak dziwne i czasem europejsko brzmiące bywają nazwy miast / miasteczek w USA, bo tyś tak nie mówił. Cały Zdolnyśląsk pozdrawia rodaków zza wirtualnej granicy.

---------- Post dodany o 13:07 ---------- Poprzedni post był o 13:00 ----------

p.s.
Halo, halo tu mówi kp. Żbik Macie kłopoty to dajcie mi cynk ...

PiotrWrona
25-02-2011, 14:38
To prawda :) , ale skoro w dobie obecnej globalizacji można legalnie "emigrować wirtualnie", to ciekawe co na to fiskus no i PayPal, który pośredniczy w płatnościach? Mówię oczywiscie czysto hipotetycznie, bo już raz miałem "przyjemność" kupowania i nie sądzę bym chciał ponownie tam zawitać, nie wykluczam też faktu, że mogę być uznany za nieciekawego klienta.

A co im do tego ? Mogłeś kupić towar za granicą posługując się polskim kontem.
Vat w tym przypadku jest naliczany bo dany produkt kupiony za granicą "ściągasz" do Polski.... chyba :D

PeFik
25-02-2011, 15:36
Mogłeś pojechać do USA, i na lotnisku nawet bez wizy kupić przez WiFi , kto ci uwodni że nie

alex51
25-02-2011, 15:50
Fakt, kosmiczna kombinacja dla uzyskania oszczędności 24.33 PLN. Gdybym zdecydował się kupić, (co zdecydowanie odrzucam) to wolałbym dla spokoju sumienia zrezygnować z takiej oszczędności.

PeFik
25-02-2011, 20:34
24 PLN kosztuje duża pizza,
jeszcze mniej kosztuje bilet do kina,
czy pyszne bułeczki orkiszowe.
pytanie kluczowe, czy jesteś pewny, że owy VAT trafi z Malezji do Polski ?

mjmartino
25-02-2011, 21:08
Państwo okrada nas na każdym kroku.. więc każdy sposób jest dobry aby ominąć i zaoszczędzić to sumienie nic do gadania niema ..
25zł tu 25zł tam i już 50 na inny komponent ;) czy też duża pizza i browarek ;D aż się przyjemniej będzie pracowało później ;)

Bazyl
26-02-2011, 01:18
Fajna dyskusja.
Szczególnie w wykonaniu osób często zadających pytanie: czy masz legalny komponent, spolszczenie, szablon?
Kalemu robić - źle. Kali robić - dobrze!

PeFik
26-02-2011, 11:16
============== Ale nadal masz legalny, masz dowód zakupu,a firma 100% płatności, ale domyślam się do czego zmierzasz. Faktycznie pora zamknąć dyskusje. ================