PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.0 Początkujący



Holykowal
25-02-2011, 10:05
Witam
Jest początkującym użytkownikiem tego oprogramowania. W pracy dostałem przydział zeby modernizować stronę opartą n Joomla 1.0. I mam parę pytań drobnych .
1.Stworzyłem dodatkową zakładkę na stonie następnie sekcje ale niestety po wejściu na dana zakładkę jest tylko widoczny tekst
ZASOBY
Często przeglądamy witryny w Sieci. Kiedy znajdujemy jakąś, która zwróci naszą uwagę umieszczamy ją tutaj
Joomla! Specific Links

Nawet po umieszczeniu tematu i artykułu wyświetlane jest tylko to.
Czy może mi ktoś poradzić jak zrobić ze wyświetlał się dany artykuł??
2. Nie mogę wykorzystać jakiegokolwiek silnika do przeglądania filmów. ponieważ chciałbym umieścić takowe na naszej stronie.
Dla ułatwienia adres strony to www.madrew.com.pl wtedy dokladnie zobaczyć o co mi chodzi dokładnie.

alex51
25-02-2011, 10:13
Przeniosłem Twój temat do działu poświęconego Joomla! 1.0.
Co do opisanych problemów, to należałoby je rozdzielić na 2 oddzielne wątki, by być w zgodzie z regulaminem. Przy okazji można je dokładniej przedstawić bo nijak nie mogę pojąć w czym tkwi problem w pierwszym z opisanych. "Silniki" do przeglądania filmów i wszelkie rozszerzenia w tym zakresie są przedstawione w Centralnym Katalogu Rozszerzeń. ale czy pasujące dla J! 1.0 są jeszcze zamieszczane?

iros
25-02-2011, 11:12
Nie wiem zgaduję, może jeszcze w trzeba podmienić link do tego co ma się wyświetlać po wybraniu menu galeria?

Holykowal
25-02-2011, 13:24
To może od początku . Jeżeli chodzi o umieszczenie filmu w danym artykule Za pomocą Insert/edit embedded media. Podam URL do filmu umieszczonego na Youtube na przykład ,kiedy zatwierdzę ustawienia nie pojawia mi się okno tylko ma kwadracik którym nie mogę nic zrobić... Wiem ze to wszystko nie powinno byc w moich rękach ale niestety musze zaczynać od zera.