PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi jak wyłączyć wyświtlanie wpisó na głównej?



5k18a
25-02-2011, 18:15
Nie mogę sobie poradzić z wyłączeniem wyświetlania wpisów na głównej stronie katalogu. Chce mieć tylko mój opis kategorii i tyle. Mimo odhaczenia tych opcji:

- Wyświetlaj wpisy na stronie głównej
- Pokaż listę kategorii na stronie głównej

Na głównej stronie cały czas mam widoczną listę podkategorii i wpisy...
Chcę całkowicie pozbyć się tego jak i linku do wyszukiwarki i do głównej kategorii no i filtra A|B|C...
Wygląda to tak jakby Sobi nie reagował na zmiany wprowadzane w panelu administracyjnym...
Stronka o którą mi chodzi to: www.zenex.com.pl

seba.adm
25-02-2011, 18:26
Witam

Po wejściu na wskazaną stronę nie widzę nigdzie kategorii / podkategorii wyświetlanych za pomocą Sobi2 - więc wygląda to tak jak by wszystko działało poprawnie wg ustawień.

Chcę całkowicie pozbyć się tego jak i linku do wyszukiwarki i do głównej kategorii no i filtra A|B|C... Te ustawienia zmieniasz w Konfiguracji ogólnej komponentu - na samym dole masz opcje Sobi2 Menu. Choć w tej chwili też ich nigdzie nie widzę. Jeżeli Ty nie widzisz zmian odśwież pamięć podręczną Joomla! i przeglądarki.

5k18a
25-02-2011, 20:17
Ok za wszystko był odpowiedzialny cache strony, kompletnie o nim zapomniałem i ustawienia zmieniały się po pewnym czasie. Dzięki za odpowiedź.Ale jest jeszcze jedna rzecz. Czy można wywalić również widok pod kategorii chodzi mi o to co na tej stronie na samym dole: http://www.zenex.com.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=2&Itemid=138

linki do kategorii: Znaki typu A, Znaki typu B i C ....

Zawartość kategorii chcę mieć jedynie po wejściu do niej przez moduł menu po prawej.