PDA

Zobacz pełną wersję : Znikający tekst



dussel
17-10-2006, 21:42
Witam.
Mam kolejny problem.Postawiłem JoomlaPE, wcześniej był problem z tym ,że po wejściu w jakiś artykuł, nie miałem nic, nawet edytora. Po zamianie pliku menubar.html.php pojawił sie edytor.Natomiast nie ma artykułu.A w zasadzie pojawia się na na 1-2 sekundy.Po całkowitym załadowaniu sie strony, cały tekst znika, nie ma nic...O co chodzi :(
Aha,jeszcze jedno....po przypisaniu edytora do użytkownika pojawił się tekst, ale tylko w przeglądarce mozilla firefox, e IE nic nie ma :(

Pozdrawiam

stone
20-10-2006, 08:03
Ściągnij Joomla1.0.11pl i napisz wszystkie pliki z wyj. katalogu instllation i zobacz czy pomoze

dussel
20-10-2006, 21:04
Witam,

Postapiłem tak jak radziłeś, nadpisałem wszystkie pliki, niestety jest bez zmian.Pod IE nie mogę edytować tekstów artykułów ponieważ ich nie ma.

Pozdrawiam

stone
21-10-2006, 06:25
Ok, czyli wina raczej nie leże po stronie PE.
Kolejne co mógłbyś zrobić to napisać pliki wersją oryginalną, aczkolwiek nie sądze aby to coś dało, ale może warto spróbować.
A jakiego edytora używasz?

dussel
21-10-2006, 20:16
Zamiana plików na na orginalne nie przyniosła pożądanych rezultatów.Próba używania innych edytorów niż mosCE również nic nie dała.Było nawet gorzej, ponieważ nie było nic....nie było nawet edytora widac :mad:.Zaznaczam, że przy pierwszym wejściu w edycję tekstu, pojawia się on na dosłownie 1 sekundę i znika.

Sova
22-10-2006, 01:43
Może sprawdzić występowanie problemu:
- pod inną przglądarką - FF
- sprawdzić przy wyłączonym edytorze - "bez edytora" w konfiguracji J!

dussel
22-10-2006, 11:15
Pod FF wszystko działa, tylko pod IE nic nie ma...

Sova
22-10-2006, 12:32
No to możliwe, że to coś z javką pod IE...ale skoro pod FF jest ok to polecam używanie tej przeglądareczki.
:)
Jeszcze Operka jest....