PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę zalogować się po przeniesieniu serwisu



doctorek
18-10-2006, 01:12
Witam

Zbudowalem sobie stronę pod jomlą na serwerze ( dano mi subdomenę w której małem to zrobić - później mieli mi ją przenieść) po zbudowaniu strony zrobiono tylko linka , jak wiadomo linki podstron zaczynały się od adresu ich subdomeny , więc musiałem przenieść jomlę do głównego katalogu mojej domeny , po przeniesieniu domeny linki wyglądają ok ale nie mogę zalogować sie do panela administacyjnego - hasło wpisuje napewno poprawnie .


Co może być tego powodem ?

szuman
18-10-2006, 14:58
a sciezki w configuration.php zmienione?

doctorek
18-10-2006, 19:31
tak zmienilem ścieżki ale dodatkowo gdzieś na forum wyczytałem tez że mam w katalogu gdzie jest domena wgrać katalog tmp wgrałem taki katalog ale to nic nie daje - może cos źle zrobiłem?

nexus246
19-10-2006, 13:04
Zrób na bazie taki sql: truncate jos_session;

doctorek
21-10-2006, 10:56
Wszystko w jomli mi działa i fckeditor też działał ale dzisiaj chciałem w nim coś edytować i nie ma okienka do edycji textu, pisze coś takiego " Custom Output Content:" i pusto , ponownie zainstalowałem edytor i to samo - co mogło spowodowac to zniknięcie ?


Myślałem że ja zrobie backup'a serwisu do stanu sprzed tej usterki to będzie dobrze - ale to nic nie dało, nadal mam ten sam błąd.


Problem rozwiązałem aktualizując joomlę do Joomla 1.0.11+Admin-pl narazie jest OK.

doctorek
23-10-2006, 16:59
Nie mogę edytowac tekstu , wyświetla mi coś takiego "Cache Directory niezapisywalny"

ale na wszystkich plikach mam ustawione chmody - może ktoś mi podpowiedziec dklaczego tak sie dzieje



Cache Directory /home/danlin/domains/super-bukmacher.com/public_html/cache/zapisywalny
Session Directory /tmp/zapisywalny
Sory ze śmiece ale moje rozwiazanie było na forum musze dpoisywac w adresie www..

nexus246
23-10-2006, 21:12
Proponuję abyś w przyszłości zakładał nowe wątki. Pomoże to innym w wyszukiwaniu informacji.