PDA

Zobacz pełną wersję : obrazek przed Tytułem artykułu



fenix75
27-02-2011, 14:19
Witam,
Zachciało mi się dodania obrazka przed tytułem artykułu i udało mi się to w 95%, niestety gdzieś ciągle popełniam ten sam bład i nie mogę uzyskać tego co chcę.

Na chwile obecną widzę około 2/3 obrazka a reszta jest ucięta.
w templatce mam takie dane:


.contentheading {
padding: 0;
font-family: Arial, Helvetica,sans-serif;
font-size: 14px;
font-weight: bold;
vertical-align: bottom;
color: #333;
text-align: left;
width: 100%;
background: url('../images/apply_f2.png');
background-position: top left;
background-repeat: no-repeat;
padding: 0 35;


próbowałem zmieniać ustawienia padding ale jak skasuję 0 to mam cały obrazek ale kolumna jest bardzo wysoka, próbowałem zwęzić dzięki czemu mam też cały obrazek ale tytuł jest w 2 kolumnach.
Może ktoś wskarze mi drogę dzie mam dokonać jeszcze zmian.
Dodam że całość testuję na templatce standardowej czyli rhuk_milkyway a poniżej zamieszczam pliczek pogladowy co udaje mi się uzyskać

(http://img200.imageshack.us/img200/6246/testhf.jpg])

czytałem też to co napisała jolaass tylko zastanawiam się czy aż tyle muszę zmieniać (tam dotyczyło obrazka z sekcji i kategorii) czy może zmienić jakiś parametr w templatce (to był by tylko jeden stały obrazek)

PeFik
27-02-2011, 16:09
a o nadpisywaniu szablonów fenix75 słyszał ? to by rozwiązało problem, i szukał bym nie tyle w CSS a w plikach PHP odpowiedzialnych za wyświetlanie artykułów. Oczywiście CSS na końcu aby upiększyć całość.

Jola
27-02-2011, 19:34
Witam,
jest tyle kawałków mojej modyfikacji ponieważ dotyczą wszystkich możliwych opcji wyświetlania artykułów (nawet jakiś moduł się wkradł).
Potrzebujesz obrazek w samym artykule - modyfikujesz tylko szablon artykułu.