PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z tworzeniem email form i z komponentem Contacts



Teper
27-02-2011, 17:12
Witam. Przekopałam forum, nie spotkałam się jeszcze z rozwiązaniem mojego problemu. Z góry proszę o wyrozumiałość, jestem użytkownikiem Joomla! 1.6 dopiero od dwóch dni. Stronę mam prawie gotową, brakuje mi tylko formy email, gdzie klient mógłby wpisać swój adres email, nazwisko, temat i treść wiadomości czyli najbardziej standardowa forma email. Aby rozpocząć w ogóle proces tworzenia takiej formy trzeba mieć w zakładce components kategorię Contacts. Niestety jedyne co mam w komponentach to ozziogallery3, którego nie używam. Skąd mogę ściągnąć taki komponent, jak go zainstalować? Co robić dalej?

Proszę o proste rady i wyrozumiałość. Jeśli w mojej wiadomości są jakieś niedomówienia, na tyle na ile będzie to możliwe wyjaśnię.


Dodam jeszcze, że w templatce, którą instalowałam była taka forma.

---------- Post dodany o 15:54 ---------- Poprzedni post był o 15:29 ----------

Udało mi się znaleźć i zainstalować DFContact, ktory od razu pojawił się w komponentach. Można go pobrać ze strony: http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/contact-forms/792 Jest daarmowy i dostępny do wszytskich wersji Joomla!



---------- Post dodany o 16:12 ---------- Poprzedni post był o 15:54 ----------

Idąc dalej, jak utworzyć z tego Category ktora pojawi nam sie po rozwinieciu Components->DFContact ?