PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam - tłumaczenie do najnowszego joomgalery



okmiwww
28-02-2011, 01:03
Posiada ktoś może tłumaczenie do najnowszego joomgalery?

okmiwww
02-03-2011, 21:04
Nikt nie aktualizował JoomGalery do najnowszej wersji?

sopteno
25-03-2011, 13:22
Witam wszystkich,

prowadzę firmę zajmującą się dwoma rodzajami działalności pozornie tylko odległymi od siebie - księgowością (biuro rachunkowe) i informatyką (wdrożenia systemów księgowych i dla firm, usługi ogólne). Joomla zajmuję się kilka lat, aczkolwiek na razie głównie korzystałem z gotowców. Dopiero teraz zaczynam się coś dokładać do wspólnej pracy :)
Jeśli chodzi o JoomGallery, do tej pory go nie używałem, ale z pewnych względów okazał się dla konkretnej witryny bardziej przydatny niż Phoca. Ma tylko tę wadę, że nie jest po polsku. Zacząłem zatem sam tworzyć spolszczenie - na razie od strony witryny, natomiast zaplecze zostawiłem sobie na później: na razie i tak tylko ja edytuję Klientowi stronę (bo jest w trakcie tworzenia), a pilniejszy był "odbiór" tekstu po polsku - od strony odwiedzających witrynę Klienta.
Nie mogę obiecać konkretnego terminu ukończenia prac, ponieważ właśnie jestem w trakcie największej "zawieruchy" w księgowości - zamykanie roku w pełnej księgowości do 31. marca. Później to samo czeka mnie z księgowością mniejszych firm - do 30. kwietnia. Niemniej jednak, w miarę możliwości, postaram się znaleźć chwilę na spolszczenie JoomGallery.

--
Pozdrawiam
Stefan

szymon189
26-08-2012, 15:37
Czy ktoś posiada spolszczenie dla wersji JoomGallery 1.5.7.5?

bosopopiasq
19-09-2012, 18:43
Też szukam :(