PDA

Zobacz pełną wersję : jcomments - nie jest widoczne na stronie mimo poprawnej konfig.



Pieraś
28-02-2011, 07:30
Hej.

Instalowalem kilka dodatkow dajacych mozliwosc komentowanie artykulow:

- jcooments
- vacomments
- i inne popularne na joomla.org

Problem jest jeden i ten sam ... nie widac zadnego okna do wprowadzenia komentarza.
Wstepnie uzywam szablonu domyslnego joomli (milkyway). Nadmienie, ze mam dodatek wlaczony, ustawiona dostepnosc dla wszystkich uzytkownikow. Ewidentnie widac, ze nie jest to kwestia pomylki w konfiguracji lecz zapewne tego, ze modul ten gryzie sie albo samym szablonem albo czyms innym.

Czy macie wiedze jak to rozwiazac?

PeFik
28-02-2011, 08:27
z szablonem na pewno nie, gdyż sam wspomniałeś że używasz domyślny.
Czy ów problem występuje na każdej przeglądarce ?
Czy mógłbyś włączyć pokazywanie błędów w konfiguracji, wtedy może coś ci wyskoczy na czerwono.
Czy mógłbyś podać URL, wtedy będzie widać i ktoś ci pomoże


Zakładam, że twój hosting ma PHP 5 etc.

---------- Post dodany o 08:27 ---------- Poprzedni post był o 08:26 ----------

p.s.
A jakby to nie pomogło skorzystaj z komponentu K2, on ma komentarze wbudowane więc MUSZĄ załapać...

Pieraś
28-02-2011, 10:55
Działam na 1and1.pl

Probowalem w IE i ten sam efekt jest.
Modul K2 tez instalowalem i tak samo.
Czytalem wczoraj o tym trybie raportowania bledow ale jak wszedlem w konfiguracje witryny to nie ma tam zadnej opcji, ktora by mowila o raportowaniu bledow.

Strona to www.zielonadziura.pl

Bede musial ponownie zainstalowac ten dodatek, gdyz go wczoraj po wielu nieudanych probach odinstalowalem. W sumie zrobie to teraz.

---------- Post dodany o 10:55 ---------- Poprzedni post był o 10:48 ----------

Ale motyw .... wlasnie zaciagnalem z joomla.org na nowo jcomments (wersja 2.2.0.2) i dziala :podstep:
Wczoraj musialem zaciagac inna wersje tego pluginu, bo teraz mialem jakis calkiem inny komunikat o zainstalowaniu dodatku,
co wiecej na dzien dobry pokazala mi sie konfiguracja pluginu calkiem inaczej - duzo zakladek i duzo zaawansowanych opcji.

Czy moglo byc tak, ze to co wczoraj robilem to tak naprawde zainstalowalem np. plugin bez komponentow itp., a teraz
zaciagnalem jakis pakiet??

Pytam, bo znalazlem tez ludzi, ktorzy mieli dokladnie taki sam problem jak ja.

PeFik
28-02-2011, 12:14
trudno powiedzieć skąd wy te pliki pobieracie? heheh, czary mary jednym słowem.

mnino
02-07-2011, 22:23
Też zastanawiałem się czemu nie widać formularza komentarzy. Powodem było to, że artykuły na stronie nie były przypisane do żadnej kategorii ;).