PDA

Zobacz pełną wersję : Could not connect



lukasznnn
18-10-2006, 18:52
Robiłem sobie dziś aktualizacje pomostu bo miałem starą wersję beta. Zgodnie z instrukcją najpierw przerobiłem jomlę 1.10 na 1.11 potem zainstalowałem komponent, nadpisałem pliki forum, potem załatałem. Wszystko przebiegło dość gładko, poza dwoma plikami które musiałem na nowo nadpisać bo nie chciały się załatać. Ale finał taki że wszystko było ok. Jest tylko jednen problem, a mianowicie przy rejestraci przez forum wyskakuje:

Could not connect to smtp host : 0 : Sukces

Mimo tego komunikatu o błedzie w rejestracja jest udana zarówno na jomli i forum. Jedyny problem że gość myśli że się nie zarejestrował bo wyrzuca błąd na forum. Natomiast rejestracja przez joomle działą poprawnie.

Prosiłbym o pomoc bo z moją bardzo nikłą wiedzą na pewno sobie z tym nei poradzę... Jakiś plik podmienić? bo na bazie danych to ja już zupełnie nic nei zrobie...

stone
18-10-2006, 19:29
Błąd ten wydaje się sugerować że nie może wysławć maila o rejestracji. Sprawdź w ustawieniach forum czy masz poprawnie skonfigurowaną pocztę i daj znać

lukasznnn
18-10-2006, 19:58
Oczywiście miałeś rację, zapomniałem że mój serwerodawca zmienił ustawienia poczty. Na joomli zmieniłem a na forum już nie.

Sorry za głupie pytanie wynikające z mojego przeoczenia i wielkie dzięki za pomoc:) Wszystko śmiga w każdą stronę jak należy:)

Pozdrawiam