PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla Problem z Szablonem



blnd
01-03-2011, 22:16
Witam, niedawno udało mi sie skończyć stronkę mojej grupy, co chwilę instalowałem i usuwałem przydatne moduły, w czasie tych wszystkich czynności czyli zmieniania parametrów i odświeżania strony zorientowałem sie po czasie że coś jest nie tak :podstep: Chodzi o miejsce między logiem a częścią gdzie wyświetlane są informacje, jak widać na załączonym obrazku, kolumny nie dochodzą do samej góry i zostawiają puste miejsce nie wypełnione, czy wiecie co to może być ? ;> Proszę o pomoc !

3755

zwiastun
01-03-2011, 23:02
Może nauczyciela plastyki zapytać? Bo na forum to byłby potrzebny całkiem inny zestaw informacji, niż obrazek.

blnd
02-03-2011, 10:01
No więc co mam jeszcze podać ?
W kodzie nic nie grzebałem i raczej to nie będzie przyczyną :/ Możliwe że po usunięciu jakiegoś z modułów mogło się tak zrobić ?

link do strony:
http://www.flipfrapers.sobotka.net

zwiastun
02-03-2011, 10:56
Teraz nie bardzo wiadomo, o co Ci chodzi. Strona wygląda dobrze. jakiej przeglądarki używasz?

blnd
02-03-2011, 11:07
używam Mozilla Firefox'a ale na IE też sprawdzałem i jest tak samo, na obrazku który przesłałem ( pierwszy post ) dokładnie zaznaczyłem czerwoną obwódką o co mi dokładnie chodzi :) Zauważ że moduły left i right są o parę pikseli za nisko względem content..

zwiastun
02-03-2011, 11:13
style.css, wiersz ok. 104, dodaj w #template-center-center4 padding-top:5px;

blnd
02-03-2011, 11:25
dzięki wielkie :) z tym że nie do końca wiem dlaczego tak się stało, bo w kodzie nie grzebałem :) Jeszcze raz dzieki :)