PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.5 po przeniesieniu posypała odnośniki



andrzej_utie
02-03-2011, 14:04
Witam,
Przenosiłem z zewnętrznego serwera na mój stronę zrobioną w Joomli 1.5.7. Stronka ruszyła prawie bez problemu, bowiem klikając na któryś z linków (np. na bocznym menu) odnosi mnie do np: mojastrona.pl/galeria.html, podczas gdy takiego html-a w ogóle nie ma. Co najciekawsze na oryginalnym serwerze to tak działa i wie do czego ma się odnosić. Na moim serwie gdy utworzę w katalogu głównym taki plik html (np. właśnie galeria.html z jakąś bzdurną treścią) to właśnie odniesie się do niego.
Czy ma ktoś pomysł w czym może być problem? Konfigurację i bazę przekopiowałem 1:1.
Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam

nikszal
02-03-2011, 14:10
Joomla 1.5.7 była dobra jakieś dwa lata temu, może trochę więcej.

W jaki sposób przeniosłeś swoją stronę z "zewnętrznego" serwera na swoją stronę?

andrzej_utie
02-03-2011, 14:14
Katalog z całą stroną przekopiowałem na "żywca", a bazę wciągnąłem za pomocą Webmina.

nikszal
02-03-2011, 20:24
Poprawiłeś plik configuration.php?

Zaktualizuj Joomla do wersji 1.5.22 , zainstaluj AkeebaBackup, spakuj nim stronę. Archiwum *.jpa przenieś na nowy hosting, odpal plik kickstart.php i strona będzie hulać.

Gall Anonim
02-03-2011, 20:32
Tra la la - a jak nie?
Właśnie zamiast jpa lub direct muszę użyć zip
i rozpakować skryptem :-)

nikszal
02-03-2011, 22:19
Hosting masz na Białorusi?

Niejedna stronę przenosiłem w ten sposób i nie miałem żadnego problemu.

Gall Anonim
02-03-2011, 22:31
Hosting masz na Białorusi?

Niejedna stronę przenosiłem w ten sposób i nie miałem żadnego problemu.
hosting mam w Galicji a przenoszę na terytorium Prus Wschodnich,
osobiście również robiłem tak jaki Napisałeś praktycznie już dziesiątki razy, podobnie direct ftp tyle że tym razem nie halo :D
Pzdr