PDA

Zobacz pełną wersję : ostatnie komentarze



tier
02-03-2011, 16:27
Chcialbym sie zapytac was jakiego modulu uzywacie do wyswietlania ostatnio dodanych komentarzy ? Ja mam komentarze jomcomment i jest tam na to tylko 1 modul ale strasznie ubogi :/ Co byscie polecili lepszego? chodzi mi o to zeby byl bardziej konfigurowalny a nie tylko ilosc komentarzy i ich liczba znakow.

PeFik
02-03-2011, 17:43
Moduły są powiązane z komponentami, więc jeśli nie masz doświadczenie programistycznego,
pozostaje ci instalacja innego komponentu i innych modułów, z tego co wiem kilka komponentów ma opcje migracji "starych" komentarzy, wiec ... nic nie stracisz.

tier
03-03-2011, 07:56
w moim module do ostatnich komentarzy jest mozliwosc wpisania sufixu klasy css. Nie znam sie na tym zbytnio ale jak zrobilem swoja klase css to moge w module zmieniac tylko kolo tla, marginesy etc a jak sobie za pomoca firebuga sprawdzam w jakiej klasie css sa czcionki to widze ze sa powiazane np. z template.css i jak tam zmienie to zmienia sie wyglad calej strony :/ Mozna za pomoca sufixa zrobic klase ktora by zmieniala calosc w module tak zeby modul nie mal powiazania z innymi klasami css ?

Bazyl
03-03-2011, 08:22
.przyrostek {font-color: red}