PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd w panelu administracyjnym



coliberek1
02-03-2011, 16:30
Witam,

na świeżo wykonanej instalacji Joomla spotkała mnie niemiła niespodzianka - mianowicie nie działa nic, oprócz duzych ikonek skrótów na stronie powitalnej.

Na dole w przeglądarce pokazuje się że wystąpiły błedy na stronie.

- sprawdziłam pliki m in w administrator, includes i systemowej templatce - wszystkie sa na swoim miejscu z odpowiednią wagą.

Ostatnio miałam podobny problem ( na innej stronie), przy próbie bezwstydnej aktualizacji plugins/system/mtupgrade mootools.js , ze względu na liczne efekty zastosowane na stronie.

Objaw był taki sam , ale ustąpil po przywróceniu oryginalnej wersji pliku z mootools 1.2.4

Postanowilam spróbowac co się stanie po próbie zdebugowania zaplecza poprzez narzędzie IE - i zatrzymalo się na tym :



<script type="text/javascript">
window.addEvent('domready', function(){ new Accordion($$('.panel h3.jpane-toggler'), $$('.panel div.jpane-slider'), {onActive: function(toggler, i) { toggler.addClass('jpane-toggler-down'); toggler.removeClass('jpane-toggler'); },onBackground: function(toggler, i) { toggler.addClass('jpane-toggler'); toggler.removeClass('jpane-toggler-down'); },duration: 300,opacity: false,alwaysHide: true}); });
<

i krzyczy, że "Obiekt nie obsługuje tej właściwości lub metody. index.php,wiersz 14,znak 3"

Właściciel strony mówi, że na takim samym serwerze ma już zainstalowaną Joomlę i dziala ok. ( serwer group5 )

W configuration.php próbowalam ustawić zmienną live site na bezpośredni cały adres strony , tak jak kiedyś podpowiedziala @jolas ( dziękuję ) ale nie pomoglo.

Co jeszcze mozna zrobic?:blink:

PeFik
02-03-2011, 17:47
a pliki są prawidłowo skopiowane 1:1 z oryginalną paczką?

coliberek1
02-03-2011, 17:49
hej,

z tego co starałam się przeczesać są skopiowane wszystkie - chyba że coś przeoczyłam, bo nie ma jakiegoś szybkiego sposobbu na sparwdzenie tylko ręczny podgląd? ( jak głupie pytanie to przepraszam :) ) . na wszelki wypadek, dla testu własnie do innego katalogu uploaduję wszystko jeszcze raz , dla nowej instalacji...

----> ok, bardzo przepraszam za zamieszanie. Nowa instalacja rozwiązała problem. Zmartwiłam się bo kiedyś miałam taki sam problem, który pomimo nowej instalacji nie został rozwiązany >jeszcze< . :) Pozdrawiam serdecznie