PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla! święci sukcesy



loocek
02-03-2011, 17:19
Jak donosi jeden z ulubionych przez wszystkich usługodawców hostingowo - domenowych, ten na literę H, możemy być dumni.
Nasz ulubiony system to prawie 50% polskich stron:lol:
Ciekawi tylko dlaczego to CMS na literę D co roku zbiera laury jako najpopularniejszy.
Pełen tekst (http://home-pl.pressdoc.com/15411-joomla-stoi-prawie-za-poowa-polskich-stron-www)

PeFik
02-03-2011, 17:45
Aż chciało by się dodać, że u tego samego na H, też dużo jest wątków u nas nas forum - tyle, że raczej pod kątem beeeee

kurtz
03-03-2011, 09:57
wszystko byłoby ładnie i pięknie, gdyby autor tego opracowania, poza typowym blogowym bełkotem, poinformował o realnych stronach opartych o skrypt, a nie jedynie wykonanych instalacjach.

tymczasem tytuł posta


Joomla stoi prawie za połową polskich stron WWW w blogu home.pl ma się ni jak do napisanego poniżej wstępu


Przeglądając strony internetowe rzadko zastanawiamy się jakie oprogramowanie kryje się za widocznym layoutem. Firma home.pl postanowiła przeanalizować aplikacje instalowane na prawie tysiącu udostępnianych klientom serwerów. Mocnym liderem zestawienia została popularna Joomla zastosowana na 43% stron internetowych.

święcić triumfy jest łatwo ! dobrze byłoby jedynie, święcić je w oparciu o jakieś realne przesłanki. dotyczy to wszystkich jedynie instalowanych aplikacji w zestawieniu bełkoczącego, a dopiero po przedstawieniu realnych statystyk, wyciągnąć jakieś wnioski.

cóż, wiarygodność public relation managera jest wprost proporcjonalna do jakości świadczonych usług, o czym na tym forum niemało. :) jaki pan, taki kram.

chwała Polskiemu Centrum Joomla! za idealne w porównaniu do pozostałych skryptów w zestawieniu [ drupal, wordpress, sugar crm - jako strona www ???, itd ] wsparcie użytkowników. wybór oprogramowania w oparciu o bezpieczeństwo funkcjonowania środowiska to wystarczające świadectwo dla Joomla! w Polsce i to zdaje się potwierdzać ten komunikat.

kurtz
02-05-2011, 16:29
miałem dodać i ... zapomniałem.

moje
02-05-2011, 16:33
Czemu to jest takie małe?

kurtz
02-05-2011, 16:42
na megaupload, po ukośniku

?d=LVD4MRM4