PDA

Zobacz pełną wersję : Czy dam się zrobić coś takiego??



rom3o
02-03-2011, 17:58
Da się na tym pasku zmieścić tytuł godzinę autora itd a ta strzałka jako guzik więcej ? http://img40.imageshack.us/img40/1167/pobrane.gif

ppilus
02-03-2011, 18:01
Da się.
Jakie pytanie taka odpowiedź.

Robster
02-03-2011, 18:38
http://img829.imageshack.us/img829/1167/pobrane.gif

Aby podziękować, wystarczy kliknąć na gwiazdkę po prawej.

A na marginesie dodam, ze dobrze by było gdybyś zapoznał się z regulaminem. Oszczędzi ci to sarkastycznych odpowiedzi i nerwów spowodowanych takimi osobami jak ja :)

rom3o
02-03-2011, 20:42
Tak ale tytuł godzina itd to mi mało mówi... Jak to zrobić i nie chce guzika więcej tylko tą strzałkę...

a_m
02-03-2011, 21:27
rom3o - da się zrobić, tylko jak odpowiedzieć na takie pytanie?; na forum nie budujemy stron kolegom;
Gall Anonim, Robster - może lepiej wyjaśnić koledze, że powinien uczyć się html, css a co do J! - w jego przypadku - drążyć nadpisywanie szablonem

Robster
02-03-2011, 23:43
Prawdę mówiąc to może 2-3 razy trafiła mi się osoba, która po mojej dobitnej, sarkastycznej odpowiedzi nie zrozumiała o co chodzi.

Za radą @a_m wyjaśnię Ci dokładnie @rom3o o co chodzi. Otóż ja, @ppilus oraz @Gall Anonim, robimy sobie z Ciebie zwyczajne "jaja". Dlaczego? Bo mamy do czynienia z takimi postami co najmniej 2-3 razy dziennie, a nie przeglądamy wszystkich tematów (przynajmniej ja). Skoro nie orientujesz się w temacie webasteringu i programowania, to i nie orientujesz się co jest potrzebne do wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków odnośnie błędów czy chęci modyfikacji czegoś. Dla takich osób powstał specjalny dział w regulaminie, który traktuje o tworzeniu nowych tematów i rzeczy które powinny się w nich znaleźć.
Ty owego regulaminu nie przeczytałeś i chodź nie ma głupich pytań, to twoje jest z naszego punktu widzenia niekonkretne, nieprofesjonalne... śmieszne. Stąd krótka i rzeczowa odpowiedź @ppilus 'a, rozbawienie @Gall Anonim i moja przeróbka twojego obrazka w PAINT'ie.
Przekładając sens Twojego pytania z naszego na Twój punkt widzenia, muszę przytoczyć powtarzane tu często zdanie:

Przychodzisz na pieszo do mechanika i pytasz:
-Panie samochód mi nie działa, co jest grane. Masz tu pan jego fote z Naszej Klasy.

O ile fura nie była zaparkowana pod kamienicą pewnej części społeczeństwa grającej w tramwajach, lub nie jest po zderzeniu z lokomotywą, ciężko będzie zdecydować się na powód "niedziałania".

Odrębna kwestia, to Twoja znajomość html'a,css i samej J!. O ile zwykły laik, nie mający nic wspólnego z programowaniem może z powodzeniem korzystać z J!, to wprowadzanie modyfikacji wymaga już pewnej (mniejszej, większej) znajomości wymienionych wcześniej zagadnień. I znowu upraszczając, musielibyśmy napisać Ci krok po kroku (czyli gotowca), jak to zrobić, a i tak miałbyś po drodze milion pytań. Chcesz dokonać modyfikacji sam, nie ma sprawy. Przeczytaj regulamin, uzupełnij temat, damy ci konkretne wskazówki i jeśli twoja znajomość języków pozwoli zrobisz to w kilka chwil. Jeśli jednak nie dasz rady i wymagasz gotowca, to radzę założyć temat w zleceniach.

Rozpisałem się, ale przed snem mam wenę.

rom3o
03-03-2011, 15:44
I bądź tu normalny człowieku... Jak nawet nie można liczyć na pomoc itd itp... znam się trochę na html i css i nie chce gotowca tylko jakieś wskazówki bo nie wiem czy da sie przerobić tą strzałkę na guzik więcej... ale nie ma sprawy... bo widzę że tu panuje chamstwo... dlatego lepiej nie wypowiadać się na forum takim jak to ;]

PeFik
03-03-2011, 15:53
Firefox + Firebug i bedziesz wiedział gdzie szukać danego stylu do przerobienai , ot i wskazówka.

Sugeruje CSS3 , bo na grafice to trochę już nie trendy robić takie rzeczy.

zwiastun
03-03-2011, 15:56
Chamstwo? Tak uważają zwykle Ci, którzy nie potrafią spojrzeć na się z dystansem. Zadajesz nieprzemyślane pytanie. Koledzy dość jasno objawiają Ci, że nie sposób na nie sensownie odpowiedzieć, w "robieniu sobie jaj - jak to określił Robster - można się doszukać co najwyżej życzliwości i oczekiwania, że dasz jakiekolwiek sensowne informacje, by można Ci pomóc. Ale po co, skoro można tych, co pomagają, oskarżyć o chamstwo! To jak nazwać Twoją postawę?

rom3o
03-03-2011, 16:45
Usera który się uczy a nie gnoi którzy nie umieją się zachować i pomóc za taką pomoc to ja szczerze dziękuję i mam ją głęboko w poważaniu :)

Robster
03-03-2011, 16:50
@rom3o znowu zdania poprawnie sklecić nie potrafisz. W tytule forum nie ma "Joomla - Polskie centrum nauczania", pomagamy nie uczymy. Jednak jak tu pomóc osobie która po pierwszym poście bez gotowca ubzdurała sobie, że otaczają go chamy i nie chce przyjąć do wiadomości, że łamie regulamin i w dalszym ciągu trzyma się przy pytaniu pozbawionym sensu.

-----------------
Dodam jeszcze na koniec, że na forum nikt Cię nie trzyma. Udzielane przez nas odpowiedzi, to wyraz dobrej woli i koleżeństwa, nie obowiązek nakładany ze względu na zdobytą wiedzę.

zwiastun
03-03-2011, 16:51
Już po "problemie", przynajmniej na kilka dni.

Jdwind
03-03-2011, 19:58
Co się dziwić, że ludzie nie czytają regulaminu na Forum, kiedy lwia część przy braniu kredytu też nie czyta, co podpisuje :)