PDA

Zobacz pełną wersję : Dodawanie Newsów Z Pozycji Strony



fridge
02-03-2011, 19:34
Witam,

utworzyłem w menu możliwość dodawania newsów. Udostępniłem to stworzonemu do testów użytkownikowi i tworzenie newsa przebiega ok, ale nie ukazuje się on na stronie. Jest zaznaczone, że ma być opublikowany itp. jak wejdę jako administrator w artykuły i sprawdzam to Published i Featured jest zaznaczone. Gdzie mogę ustawić żeby użytkownik, któremu zezwoliłem na dodawanie newsów mógł to robić i żeby od razu pojawiały się na stronie bez potrzeby mojego potwierdzenia? Może sam bym do tego doszedł, ale mam po angielsku, bo spolszczenie chyba jeszcze nie wyszło.

pozdrawiam

Robster
02-03-2011, 19:52
Był już ten temat poruszany. Poszukaj na forum o Redaktorach i specjalnych uprawnieniach. O ile się nie mylę na wiki również taki temat istnieje.

fridge
02-03-2011, 22:15
zwiastun w jednym z tematów napisał
Do dodawania artykułów bez zatwierdzania są komponenty np. wdsubmit Czy możecie polecić jakiś do joomla 1.6?

zwiastun
02-03-2011, 23:27
Tak. Poznać i zrozumieć Joomla 1.6. Samo zainstalowanie i udawanie, że się wie, o co chodzi, nie wystarczy.

fridge
02-03-2011, 23:36
Tak. Poznać i zrozumieć Joomla 1.6. Samo zainstalowanie i udawanie, że się wie, o co chodzi, nie wystarczy.

Dziękuję seniorze za jakże wartościową, wnoszącą wiele do tematu, niezbędną tu i pomocną wypowiedź. Może jak zacznie mówić w moim ojczysty języku to pozwoli się lepiej poznać.

zwiastun
02-03-2011, 23:38
Dobra wymówka. Tylko że nic nie wnosi. Moja wypowiedź, wbrew pozorom, powinna Cie zmobilizować przynajmniej do zastanowienia się, co autor miał na myśli. Po kie licho bierzesz się za 1.6, skoro nie pojmujesz, co nowego wnosi w porównaniu z 1.5 i jak z tego skorzystać?

Poza wszystkim: ta kwestia jest już akurat objaśniona bardzo dokładnie na wiki. I po polsku!

Szymon_Zy
04-03-2011, 23:24
Odpowiedz Zwistuna nie jest glupia. Jesli rozumiesz zasade dzialania ACL wiesz co i jak. Przydaja sie doswiadczenia z administracji server2k3/2k8 - tam obowiazuja identczne zasady