PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z galerią Simple Image Gallery, Proszę o pomoc



pikoxxl
02-03-2011, 18:39
Witam

Mam problem z Galerią Simle Image Gallery. Mam wersję joomli 1.5.22 i zainstalowałem galerię Simple Image Gallery. Wszystko jest ok do momentu gdy w artykule podaje {gallery}Katalog/Katalog/Katalog{/gallery} i chcę zapisać artykuł wyświetla mi się taki błąd: Parse error: parse error, expecting `T_OLD_FUNCTION' or `T_FUNCTION' or `T_VAR' or `'}'' in c:\usr\krasnal\www\meblux\plugins\content\jw_simpl eImageGallery.php on line 36

Możecie mi powiedzieć co jest nie tak? Jestem początkującym i nie wszystko jeszcze łapie więc proszę jasno opisać co muszę zrobić.

Robster
02-03-2011, 18:55
Zmień serwer na movAMP'a lub inny NOWSZY. Możliwe, że masz starszą wersję krasnala i starą wersją php, bo z tego co mi wiadomo projekt krasnala był na jakiś dłuższy czas zawieszony i dopiero teraz coś ruszyło.

pikoxxl
02-03-2011, 20:32
a co powiesz o xampie?
Zainstalowałem starszą wersję SIG i wszystko działa, więc zastanawiam się czy to wina serevra?

Robster
02-03-2011, 23:49
Przepraszam, a co ja wcześniej napisałem? Ściągnięcie movAMP'a i zainstalowanie na nim tego modułu to kwestia max 5min, tak trudno poświęcić ten czas na sprawdzenie?