PDA

Zobacz pełną wersję : za dłógi tytół??



traczu
19-10-2006, 20:09
pisząc ostatnio atrykół natrafiłem na może i banalny błąd ale dość uciażliwy mianowicie tytół artykółu był dość dłógi i po opublikowaniu go an głównej stronie strona mi sie rozjechała przesuneło wszystko co było po lewej stronie tytół był w jednej lini czemu?? jak to poprawić wiem nie którzy powiedza pisz krótsze tematy ale czasami to nie wypala proszę o pomoc !!:confused::confused::confused::confused::confuse d:

Dylek
19-10-2006, 20:31
Pewnie w tytule tyle byków, że nie zdzierżył i się poddał :D

traczu
19-10-2006, 21:26
a będe na złość chyba robił

nexus246
19-10-2006, 21:56
A zaczniemy na złość usuwać chyba.

traczu
19-10-2006, 22:56
za błędy i tak sporo ludzi robi na złość mieli byście tyle czasu na napisanie co ja to nauczylibyście sie szybo pisac a ja chce sie czegoś od was nauczyć a nawet coś samemu wnieśc.
chyba i tak mi nie pomoże

Dylek
19-10-2006, 23:02
Tu chodzi o zwykły szacunek - nie dla nas, tylko dla wszystkich czytających - żeby nie psuć im oczu i dobrego smaku. Jezyk polski nie jest straszliwie trudny, poza tym są darmowe słowniki online, jesli masz z tym problemy. A tak w ogóle to wystawiasz świadectwo samemu sobie, a nie robisz na zlość innym. Zauważ, że reszta Cię oleje, albo uzna za co najmniej ułomnego na punkcie ortografii. Wątpie żeby ktoś miał Cię za bohatera, który pokazał jaki jest wielki pisząc byle jak i byle co.

dj_payac
19-10-2006, 23:36
... mieli byście tyle czasu na napisanie co ja to nauczylibyście sie szybo pisac a ja chce sie czegoś od was nauczyć a nawet coś samemu wnieśc.

Wciśnięcie kombinacji klawiszy "Alt+o" wiecej czasu zajmuje niż samego "u". Popracuj nad organizacją wolnego czasu i kieruj się rozsądkiem. Możliwe, że lepiej na tym wyjdziesz ;)

zwiastun
20-10-2006, 00:07
Poza wszystkim odpowiedź znasz, pisz krótkie tytuły.
W pliku CSS usuń w .contentheading linię
white-space: nowrap;

To ostatnia moja dla Cię podpowiedź, dopóki będziesz kalać język polski bykami ortograficznymi.