PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dodatku podobnego do yKhoon Content Protector



houston4
03-03-2011, 23:34
Witam.

Szukam dodatku darmowego podobnego do yKhoon Content Protector. W zasadzie to zależy mi tylko na jednej funkcji tego dodatku a mianowicie:
"Able to disable control key combination. Example: ctrl + c, ctrl + v, etc."

Może ktoś zna moduł, który by miał możliwość wyłączenia ctrl+c i ctrl+v na mojej stronie w Joomla 1.5, lub żeby chociaż miał możliwość wyłączenia zaznaczania tekstu.

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam

nikszal
04-03-2011, 00:27
Nie ma skutecznej w 100% blokady kopiowania strony. Takie utrudnienia są dobre dla dzieci, ale nie dla kogoś, kto wie jak kopiować.

Podgląd źródła strony też chcesz wyłączyć, albo wprowadzić blokadę zapisu kompletnej strony na dysk lokalny?

Mimo zabezpieczeń skopiuję wszystko z Twojej strony, co tylko będę chciał, łącznie z plikami filmowymi.

=================================================

Ale żebyś nie mówił, że jestem zły, to masz tu linka do tego, czego szukasz
http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/content-restriction/10217

houston4
04-03-2011, 13:08
Chyba się nie zrozumieliśmy.

Zapytałem wyraźnie o wyłączenie skrótu ctrl+c i ctrl+v, a nie o skuteczą blokadę kopiowania strony.

Zadałem to pytanie, po przejrzeniu wielu stron na forum, ale nie znalazłem odpowiedzi odnośnie takiego modułu. A opinię na temat skutecznego w 100% blokowania kopiowania strony znam na pamięć.

Więc ponawiam pytanie:
Może ktoś zna moduł, który by miał możliwość wyłączenia ctrl+c i ctrl+v na mojej stronie w Joomla 1.5, lub żeby chociaż miał możliwość wyłączenia zaznaczania tekstu.

nikszal
05-03-2011, 12:56
Chyba się nie zrozumieliśmy.

Zapytałem wyraźnie o wyłączenie skrótu ctrl+c i ctrl+v, a nie o skuteczą blokadę kopiowania strony.

Zadałem to pytanie, po przejrzeniu wielu stron na forum, ale nie znalazłem odpowiedzi odnośnie takiego modułu. A opinię na temat skutecznego w 100% blokowania kopiowania strony znam na pamięć.

Więc ponawiam pytanie:
Może ktoś zna moduł, który by miał możliwość wyłączenia ctrl+c i ctrl+v na mojej stronie w Joomla 1.5, lub żeby chociaż miał możliwość wyłączenia zaznaczania tekstu.

Baba swoje, chłop swoje.

A co wg Ciebie oznacza następujący opis w tym dodatku :

- Disable right mouse click;
- Disable text selection;
- Disable copy/paste;

Zaglądałeś tam?

zwiastun
05-03-2011, 13:06
Z tego, co pamiętam, na JED był dodatek. Poszukaj. Bo obawiam się, że rozsądnym szkoda czasu na takie zabawki. Szkoda tez mocy serwera na przetwarzanie dodatku, skoro można to załatwić prostym skryptem włączonym do szablonu.
Biedne te dzieci z 4-5 klasy SP, bo czasem nie potrafią obejść takich "idiotenzabezpieczeń".

mjmartino
05-03-2011, 13:09
Nie zapomnij też o blokadzie printscreen'a ;D

houston4
06-03-2011, 18:38
Baba swoje, chłop swoje.

A co wg Ciebie oznacza następujący opis w tym dodatku :

- Disable right mouse click;
- Disable text selection;
- Disable copy/paste;

Zaglądałeś tam?

Nie wiem czy instalowałeś ten dodatek, bo ja tak i oprócz wyłączenia prawego przycisku myszy i dodania opcjonalnie alertu na stronie w przypadku kliknięcia prawym przyciskiem - to nic po za tym nie wnosi ten dodatek (a i jeszcze można ustawić włączenie/wyłączenie prawego kliku na poszczególnych grup użytkowników).
A wyłączenie zaznaczenia tesktu - niestety nie dziala.





Biedne te dzieci z 4-5 klasy SP, bo czasem nie potrafią obejść takich "idiotenzabezpieczeń".


Nie dziwi mnie twoja wypowiedź, bo przeglądając forum na 100 twoich wypowiedzi nie wiem czy choć jedna dotyczy tematu sprawy, ale na pewno każda zawiera zbędne złośliwości by nie powiedzieć wrogość.



Nie zapomnij też o blokadzie printscreen'a ;


A ten żart akurat mnie śmieszy ;)

nikszal
06-03-2011, 19:10
Jedyna prawdą jaka napisałeś jest to, ze można zaznaczyć tekst. Kopiowanie i wklejanie nie działa.
Kopiuj stąd http://nowasol724.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=56
Może usłyszę (zobaczę) "przepraszam"?

mjmartino
06-03-2011, 21:33
Jedyna prawdą jaka napisałeś jest to, ze można zaznaczyć tekst. Kopiowanie i wklejanie nie działa.
Kopiuj stąd http://nowasol724.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=56
Może usłyszę (zobaczę) "przepraszam"?

Within a short drive from Eaglewoodlodge are the most beautiful, tranquil and safest beaches in Europe. They can be found by driving West towards and beyond Louisburgh and south towards Renvyle. Most beaches are signposted and are never crowded. Mayo has a large number of Blue Flag Beaches. More details are available when you arrive

;P

Żeby nie było nie przepisałem tego tylko skopiowałem ..

nikszal
06-03-2011, 23:49
Ja też skopiuję wszystko ze strony mimo istniejących zabezpieczeń. Przeczytaj mój post (#2) .Tylko w w to nie chce uwierzyć @houston4.

houston4
07-03-2011, 01:06
Ale na tej stronie co ją podałeś, to jedynym zabezpieczeń to jest cgyba wyłączenie prawego przycisku myszy. Bo zaznaczyć tekst to sobie mogą swobodnie i później ctrl+c i ctrl+v i skopiowane. Więc może wyjaśnisz mi jakie zabezpieczenia na tej stronie masz na myśli?

zwiastun
07-03-2011, 01:13
Bezsensowna dyskusja.
Zamykam.