PDA

Zobacz pełną wersję : Spolszczenie panelu logowania



fubister
03-03-2011, 23:41
Niestety jestem zmuszony zalozyc kolejny temat poniewaz poprzedni zostal zamkniety a nie zdazylem sie wypowiedziec - http://forum.joomla.pl/showthread.php?49791-spolszczenie-panelu-logowania - tak jak juz napisałem, mam problem ze spolszczeniem Forgot your password? | Forgot your username? i Create an account. zainstalowalem pełne spolszczenie 1.5.22 i nie pomoglo, edycja pliku language/pl-PL/pl-PL.com_user.ini ( i temu podobne) nie pomogly, dla ulatwienia dodam, ze jestem przekonany, ze to jest wina szablonu, poniewaz wczytujac inny szablon te rzeczy sa w pelni spolszczone, problem w tym, ze nie wiem gdzie szukac tej linijki kodu aby moc ja spolszczyc, przelecialem chyba caly folder ze swoim templatem

palyga007
03-03-2011, 23:43
czy w swoim szablonie masz folder o nazwie html?

fubister
03-03-2011, 23:46
wspaniale :) problem rozwiazany, jedno pytanie, co zrobic aby dzialaly Polskie znaki, bo kiedy edytuje ten plik w folderze html to wyskakuje mi krzaczek

nikszal
03-03-2011, 23:49
Skoro to "wina" szablonu to szukaj w szablonie. Szablon do szablonu jest mniej lub bardziej podobny konstrukcyjnie, ale jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach.
Sprawdź czy w szablonie nie ma katalogu html, a w nim mod_login.

alex51
04-03-2011, 07:18
Jeśli po edycji pliku masz w nim krzaczki, to sprawdź kodowanie tego pliku za pomocą programu Gżegżółka.

zwiastun
04-03-2011, 10:31
A najlepiej, to:
a) przywróć oryginalne angielskie teksty
b) stwórz zgodnie z zasadami plik języka polskiego