PDA

Zobacz pełną wersję : joomlaboard-1.1.3-stable_PL+captcha.zip



bchrabski
20-10-2006, 00:49
Witam zainstalowalem sobie joomlaboard w wersji 1.1.3 i mam problem w momencie dodawania postu zwraca mi caly czas blad kodu który należy wprowadzić na początku, czy można to wprowadzanie wyłączyć ewentualnie zrobić aby dzialalo.

PS. We wczesniejszej wersji 1.0.1 nie chce dodawac postów

Pozdrawiam

stone
20-10-2006, 07:56
A w ustawieniach komponentu na pewno nie ma?

bchrabski
20-10-2006, 09:31
Własnie serdnio, albo ja jestem slepy. Jezeli tez ktos z tym walczyl prosze o pomoc

nowyr
20-10-2006, 10:11
Mam to samo ... przy próbie wysłania tematu pokazuje błąd kodu, w konfiguracji nie ma opcji (lub ja jej nie widzę), która wyłącza konieczność podawania kodu ...


Pzdr.

bchrabski
20-10-2006, 15:05
Czyli problem zostaje bez rozwiaznia, moze mi ktos polecic joomlaboarda ktory dziala i dodaje topici .

estin
23-10-2006, 00:13
Witajcie,

tez miałam ten problem z Joomlaboard. Rozwiazałam go poprzez zastąpienie plikow post.php sb_mail.php i sb_cpanel.php - zamieniłam je na pliki o identycznych nazwach z wersji Joomlaboard 1.1.1
Nie wiem na ile to rozwiazanie bedzie pomocne w kazdym razie u mnie forum zaczelo dzialac. Chociaz miejsce do wpisywania kodu jest nadal.

Pozdrawiam serdecznie,
Est.

sekju
24-10-2006, 17:08
Hej mam to samo:mad: , w tym momencie nie mam mozliwosci sprawdzenia rozwiazania zaproponowanego przez estin, ale jak tylko dorwe sie do kompa z ustawionym SFTPem to to przetestuje i dam znac czy pomoglo...

Z dodawaniem watku we wczesniejszej wersji mialem to samo co bchrabski


Pozdrawiam

sogo
25-10-2006, 15:25
Witam, odzywam się jako autor tej składanki, u mnie działa od pół roku na jednym z serwisów począwszy od joomlaboard 1.1.1 aż do 1.1.3, na dwóch innych serwisach od trzech miesięcy, bez kłopotów. Parę razy captcha została jednak pokonana, ale to nie to co przedtem. Zmiany z captcha dotyczą jedynie plików post.php i write_html.php. Tak więc jeśli jest kłopot wystarczy te pliki podmienić na pliki z oryginalnej paczki. W panelu admina nie ma możliwości wyłączenia captcha.
pozdr.
p.s. tak sobie pomyślałem o chmodach na pliku img.php.

zwiastun
25-10-2006, 16:08
Przećwiczyłem dziś pół nocy, bez skutku. Jedyne, co przynioslo efekt, to podmiana plików i rezygnacja z takiej catpcha

nowyr
25-10-2006, 20:56
Witam

Ja ściągłem ze strony projektu http://www.tsmf.net/ wersje 1.1.3 stable i dołożyłem do niej plik językowy 'made in Sogo', no i oczywiście dopisałem w pliku joomlaboard.xml wiersz dotyczący polskiego języka, następnie instalka i jak powiada Zwiastun " Korzystaj i ciesz się!" ...

Pzdr.

sekju
26-10-2006, 00:33
Moje forum już działa :). Próbowałem najpierw zmodyyfikować plik post.php, jednak po licznych niepowodzeniach :mad: dałem sobie spokoj...

Zgodnie z sugestią estin'a postanowilem go podmienic, poniewaz jednak nie znalazlem instalki simpleboard 1.1.1 wykorzystalem plik z wersji 1.1.2. Wydaje się,że wszystko jest OK. Zobaczymy w działaniu.
Podmieniłem tylko post.php i na razie działa, pozostałe pliki zostały niezmienione.

Nie wiem co jest powodem skoro u sogo działa w różnych miejscach... Może konnfiguracja serwera ma z tym coś wspólnego??

pozdrawiam wszystkich!

P.S. Korzystając z okazji, że to początek mojego "życia" na forum dziękuje wszystkim, którzy rozijają Joomle... i tym, którzy pomagają rozwiazywać problemy. Niech moc bedzie z Wami....;)

zwiastun
26-10-2006, 11:21
Sory, ale plik językowy nie jest "Made in Sogo". Poprawna wersja JoomlaBoard, z poprawionym i uzupełnionym plikiem językowym i nie tylko za 2-3 dni będzie w plikowni. Jeśli mi się uda, zrobie catpcha oparte na security images

wojsmol
31-10-2006, 17:54
Witam
zwiastun kiedy będzie poprawiona wersja?