PDA

Zobacz pełną wersję : Układ kategorii.



Smoog
05-03-2011, 00:30
Witam,
panowie dopiero pierwszy raz testuję joomle. Mam pytanie jak zrobić aby w stylu pojawiły się na głównej, takie boksy dla kazdej kategorii. Tytuł kategorii, ustalona liczba linków do ostatnich artykułów a niżej zobacz wszystkie i wyswietlają się wszystkie wpisy w kategorii. To jest mozliwe? Jakiś moduł na to.

Naprawdę mi zależy i bardzo proszę o pomoc.

zwiastun
05-03-2011, 01:27
Rozumiemy, że Ci zależy. Dlatego napisaliśmy już kilkaset stron materiałów instruktażowych. Poczytaj, na pewno jest tam odpowiedź na Twoje pytanie. Przy okazji dowiesz się, jak się niektóre rzeczy nazywają w Joomla!, żeby potrafic formułowac swoje pytania w sposób zrozumiały dla innych użytkowników. W menu Forum masz odnośnik: Biblioteka

Smoog
05-03-2011, 12:17
Wiem, ale szukam i nie mogę się ogarnąć w bibliotece jeszcze. Można jakieś naprowadzenia w jakim dziale tego szukać, albo jeśli by się komuś chciało link do artykułu czy podobnego problemu? Przeszukuje forum i bibliotekę dwa dni i nie znalazłem.

zwiastun
05-03-2011, 14:08
Może po prostu naucz się podstaw obsługi, pozostawiając wcielanie w życie swoich wspaniałych pomysłów na później. Bo to, o co pytasz, wskazuje, że jeszcze nie masz o Joomla zielonego pojęcia. A do wygibasów przystępuje się zwykle po sporej dawce ćwiczeń wstępnych. Zacznij zatem od http://wiki.joomla.pl/index.php/Joomla_1.5._Szybki_start