PDA

Zobacz pełną wersję : Petycja w Joomla



luka1985
05-03-2011, 16:02
Czy orientuje się ktoś jak przy pomocy dostępnych, darmowych komponentów można zrobić mini petycję. Jest jeden programik joomla petition, ale mi nie działa. Próbowałem kombinować z programami typu rs!form, aiContactSafe etc. Problem w tym, że wpisów z tych programów nie można udostępnić na stronie frontowej, a w przypadku petycji ważne, żeby było widać ile osób się wpisało.
Zna ktoś jakiś program, który mógłby tutaj coś zaradzić.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.

zwiastun
05-03-2011, 16:16
Są co najmniej dwa komponenty do petycji: _foxpetition i joomlapetition.
Oba działają

luka1985
05-03-2011, 16:41
ja próbowałem instalować joomlapetition na 2 serwisach i na obydwu to samo "błąd kodowania zawartości". O Fox Petition nie słyszałem, dlatego dzięki za info :D Zaraz go sprawdzę. Pozdrawiam.

---------- Post dodany o 16:41 ---------- Poprzedni post był o 16:24 ----------

To samo, czyli "Nieprawidłowe przekierowanie
Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.
* Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek."

Dodam, że próbowałem już kombinować z włączaniem/wyłączaniem kompresji w pliku konfiguracyjnym i nic:/

zwiastun
05-03-2011, 16:55
Z problemem się nie spotkałem. Nie mam, niestety, teraz możliwości sprawdzenia.

jedrus
20-03-2011, 20:13
Problem w tym, że wpisów z tych programów nie można udostępnić na stronie frontowej, a w przypadku petycji ważne, żeby było widać ile osób się wpisało. Zna ktoś jakiś program, który mógłby tutaj coś zaradzić. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
U mnie działa to tak: http://wolyn.btx.pl/do-posa-marka-rzsy.html
Chyba to jest to o co pytasz. Jeżeli tak, to podczas "spolszczenia" nie wstawiaj na sile "ogonków". Mam do tej petycji dwie uwagi. Pierwsza to pytanie o jakiś mod/bot pozwalający na weryfikację petycji. Chodzi o to, żeby ukazała się dopiero bo zatwierdzeniu linku otrzymanego na e-mail. No i drugi problem to taki, że nie mogę sqmać gdzie się ustawia link do petycji. Testy petycji wyglądają tak, że adresat petycji dostaje "urwany" link np: http://wolyn.btx.pl/: a wiec otrzymujący petycje nie załapie o co chodzi.
----------------
Zmieniłem linki na aktualne i BTW. Jak zrobić coby ostatnio dodane poparcie ukazało się jak pierwsze czyli jak ustawić od najnowszych do najstarszych?