PDA

Zobacz pełną wersję : Losowa graifka



Silver360
05-03-2011, 19:09
Witam, poszukuje jakiegos modulu ktory by wyswietlal losowa grafike ale potrzebuje tez zeby po najechaniu na pokazujaca sie grafike tylko najechaniu nie kliknieciu, pokazywala sie lista np z 4 obrazkami zeby tak wyjezdzaly spod tej glownej albo inaczej ogolnie zeby sie pokazywaly ukryte, moze to byc rowniez jakas galeria wazne zeby byl zachowany efekt o ktorym wspominam wiem ze duzo jest roznych modulow to prezentacji zdejc ale ja potrzebuje wlasnie takiego dlatego jesli ktos widzial podobny o ktorym mowie nie koniecznie musi byc dla Joomli to prosilbym o podanie linka, oczywisicie sam tez bede przegladal dostepne moduly ale jak ktos zna to by mi zaoszczedzilo szukania.

tomaszek83
05-03-2011, 19:38
szukałeś na JED w dziale ze sliderami?

Silver360
05-03-2011, 21:59
Jesli chodzi o Slideshowy to patrzylem ale nie znalazlem takiego ktory by mi odpowiadal poki co.

a_m
05-03-2011, 22:16
Witam, poszukuje jakiegos modulu ktory by wyswietlal losowa grafike ale potrzebuje tez zeby po najechaniu na pokazujaca sie grafike tylko najechaniu nie kliknieciu, pokazywala sie lista np z 4 obrazkami zeby tak wyjezdzaly spod tej glownej albo inaczej ogolnie zeby sie pokazywaly ukryte, moze to byc rowniez jakas galeria wazne zeby byl zachowany efekt o ktorym wspominam
nie ma