PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie listy artykułów na dowolnej stronie w komponencie Custom Properties



CobraCobretti
06-03-2011, 13:49
Mam problem z komponentem Custom Properties. Jak zrobić żeby po kliknięciu na jakiś TAG dodany do artykułu, lista artykułów nie wyświetlała się na stronie głównej tylko na wybranej przeze mnie.

Podobny problem był z modułem Custom Properties Search, w którym rozwiązanie było proste bo wystarczyło zamienić w pliku mod_cpsearch.php wpis action="index.php" na action="index.php?option=com_content&view=section&id=28" czyli adres do strony gdzie mają się wyświetlać wyniki wyszukiwania.

W komponencie Custom Properties znalazłem w pliku helper.php taki kod:

if($url_format == 0)‹
$link = JRoute::_("index.php?option=com_customproperties&task=tag&tagId=". $tag->vid .$itemid_url);

else‹
$link = JRoute::_("index.php?option=com_customproperties&task=tag&tagName=". urlencode($tag->name.":".$tag->label) . $itemid_url);


Nie wiem czy to tutaj trzeba coś zmienić czy szukać w innym miejscu lub innym pliku? Po kliknięciu na jakiś TAG tworzy się adres w postaci www.najj.pl/tag/jakiś_tag.html i wynik jest prezentowany na stronie głównej.
Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

kodhtml
07-03-2011, 12:39
Nie wiem czy to tutaj trzeba coś zmienić czy szukać w innym miejscu lub innym pliku?
Po prostu sprawdź, ale pewnie ten link jest jedynie standardowym odnośnikiem, natomiast w poprzednim przypadku adres był jako action w formularzu gdzie przesyłane były określone parametry z wyszukiwarki.
Może podeślij link do strony. A czym różni się strona główna od docelowej (włączonymi modułami/wyglądem)?

Jola
07-03-2011, 20:31
Witam,
wynik nie jest prezentowany na stronie głównej tylko w otoczeniu modułów takich jak na stronie głównej.
Czyli Twoje pytanie powinno dotyczyć pojawiania się lub nie modułów na określonej podstronie a o tym było na forum wielokrotnie.