PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd "Illegal variable..." przy wejściu na stronę.



kprzecho
20-10-2006, 13:00
Witam!
Jestem nowy na forum. Uzywam Joomli w najnowszej wersji 1.0.....PL. Serwer mam na swoim kompie (Linux, apache2, mysql). Ustawienia serwera - takie jak przy instalacji Joomla wymaga. Przy probie otwarcia swojej strony w przegladarce wyskakuje komunikat:

Illegal variable _files or _env or _get or _post or _cookie or _server or _session or _globals passed to script.

Nie moge dostac sie nawet do administracji. Wczoraj w panelu administracyjnym instalowalem i probowalm rozne skorki, nic wiecej nie robilem. Z czego wynika ten blad? Przepelnienie jakiegos limitu? Jak to naprawic?:confused:

stone
20-10-2006, 18:19
Wydaje mi się że coś w konfiguracji serwera, bo to nie jest błąd jaki można spotkać przy normalnym użytkowaniu Joomli

kprzecho
20-10-2006, 21:48
Heh... sam sie z tym pierwszy raz spotkalem, bo Joomle troche juz uzywam. Ale ... wystarczylo zrestartowac serwer i baze mysql i poszlo! DZIWNE skad przyszlo, DZIWNE czemu akurat to podzialalo. Przeciez serwer byl zastopowany, bo komp byl wylaczany i rano wlaczany od nowa. No nic, wazne ze juz wsztsko oki! :D