PDA

Zobacz pełną wersję : facebook slide likebox - LUBIE TO <-- jak przenieść dane do aplikacji ?



dave21
07-03-2011, 18:48
Witam !

Tak jak w temacie, od dawna już mam założoną stroną swojego portalu na FACEBOOKU "LUBIE TO" nie dawno znalazłem mod facebook slide likebox zrobiłem wszystko itp tak jak należy i działa, tyle ze chce sie dowiedzieć czy jest jakaś możliwość przeniesienia teraz tam wszystkich moich użytkowników itp do tego ?

pyziak
07-03-2011, 19:32
strasznie zawile to opisałeś, opisz normalnie itp gdzie skąd chcesz przenieś użytkowników itp

dave21
07-03-2011, 20:52
Ok przepraszam.

A więc tak, pare miesięcy temu zrobiłem sobie strone na Facebooku gdzie umieszczam informacje co jest aktualne dodane na moim serwisie itp, chodzi o to LUBIE TO.

Dzisiaj znalazłem na extensions Facebook Slide Likebox, wgrałem go na serwer, i utworzyłem te aplikacje na Facebooku, to jest to samo też LUBIE TO. Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość przeniesienia wszystkich użytkowników z mojej strony na FB i info itp, do tej nowej aplikacji ?

Przypominam że to pierwsze to jest STRONA a to drugie to aplikacja.

marco
07-03-2011, 21:19
nic nie musisz przenosić likebox wyświetla tylko użytkowników twojej strony na fb, wprowadź poprawne ID strony w parametrach modułu

dave21
07-03-2011, 22:16
Tylko skąd zabrać te parametry ? Bo jak robie jako aplikacja to są, ale te pierwszą stronie nie robiłem jako aplikacja tylko zwykła strona na FB ??

marco
07-03-2011, 22:47
w adresie strony na fb masz jej nr id

pyziak
07-03-2011, 22:50
może zacznijmy od początku
1. link do strony ( Joomla)
2. link do FB