PDA

Zobacz pełną wersję : Elementy flash w joomla 1.5



donner
07-03-2011, 19:15
Wstawiam zapetlone animacje flash np. button za pomoca modulu Allvideo ale probowalem tez innych tego typu, ktore jeszcze gorzej dzialaly, {swf}button{\swf} taki jest kod, wstawiam ten kod w "nowej warstwie" zeby ustawic pozycje gdzie chce zeby button sie znajdowal. Troche to dziala na chybil trafil, bo animacje flash zmieniaja swoje pozycje w zaleznosci od rozdzialki ekranu. Plywaja po ekranie. To samo cie dzieje jak wciskam ctrl + lub - Inna sprawa to ze w tym module ustawiam wielkosc jaka ma byc wpisujac ja we wlasciwosciach tego mdulu. Tu kolejny problem bo chcialbym tez wstawic filmik {wmv}filmik{\wmv} tylko zeby byl innej wielkosci niz flash button {swf}. w dodatku jak animacja flash jest interaktywna i ma pliki php i JSscript a ja musze wszystkie pliki wrzucac do jednego katalogu video to robi sie balagan. Jak najlepiej dostosowac pliki flash do Joomla 1.5 jak mam na serverze PHP 4 i nie da sie upgradeowac do 5tki, z ktora by flash lepiej dzialal a nawet joomla 1.6 ktora obsluguje chyba flash normalnie. Eksperymentowalem z htaccess dodajac jakies linijki zeby aktywowac PHP5 ale to tylko spowodowalo ERROR... Ktos moze mi cos poradzic? Jak wy wstawiacie animacje flash?

sunpietro
08-03-2011, 08:39
z tego co widzę, to chyba stosujesz pozycjonowanie absolutne na stronie i to nie jest wina flash
ale bez podglądu strony tego nie da się stwierdzić