PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z attend events



Finwe
20-10-2006, 15:55
Czy ktoś używa tego świetnego komponentu? Mam niestety problem z modułem, bo wyświetla mi następujący komunikat:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /modules/mod_attend_events.php on line 112

a ta linijka to:

foreach ($sessions as $row) {


co tam może być nie tak?

Finwe
20-10-2006, 17:12
Poza tym, w wersji 0.9.0, właściwie w każdej kolejnej wersji komponent nie zapisuje zmian, dokonywanych przez administratora w ustawieniach. Owszem tworzy nowe sesje, ale po wejściu w nie w trybie edycyjnym część detali wyparowuje a wprowadzane poprawki są zapisywane tylko w niektórych pozycjach. Dziwne - widać jeszcze niezbyt dopracowane, choć komponent wygląda najlepiej spośród tych, jakich można używać do przyjmowania zgłoszeń.

foxal
27-10-2006, 23:24
jestem na etapie wczesnego testowania i mi też się podoba. Z problemów: nie ma PLN w płatnosciach, może wiesz jak dodać jub zmienić np dolara australijskiego na polską złotówkę w ten sposób, żeby paypal pokazywał należność w złotych?

foxal
28-10-2006, 14:17
developer odpisał mi na forge, że doda w natepnym buildzie aktualne waluty z paypal. Co do modułu i znikajacych ustawień - u mnie identyczne objawy. Trzeba dodać do bug trackera na forge, bo projekt jest rozwijany.

marco
17-01-2008, 15:05
czy ktoś z was używa attend events z powodzeniem ? proszę o ewentualne wskazówki która wersja itp. Próbowałem zapisać sesję w 0.8.4 i 0.9.0 - Build 26 i niestety nie wychodzi ... (j 1.0.13) Nie wiem gdzie szukać przyczyny