PDA

Zobacz pełną wersję : Coś się stało z częscią main



coliberek1
07-03-2011, 23:03
Witam ,

dziwna sprawa się zrobila, po ogólnych próbach ustawienia nowej pozycji dla modulu, ze częsc mainbody (div id mainbody-right-only), tak jakby wogóle nie widzi częsci w której jest content ( div class .main-right-only ) i przez to tło strony kończy sie tuz za zakonczeniem ostatniego modulu w prawej kolumnie.

Przyznam ze na zyczenie włascicielki strony starałam się uparcie coś zrobic w kwestii IE 6 :hmm: ale po róznego rodzaju próbach ogólnie się calosc sknociła i musialam nadpisac kopią zapasową...ale w tej kopii zapasowej niefortunnie juz cos bylo zmienione i teraz wyszedl taki własnie klops .

Czy moglabym prosić o rzucenie okiem? Przeczesuję i przeczesuję strone i nei moge dojść do tego co moze byc jeszcze źle... ( adres po cichu to: www. tury styczny . net.pl i problem wystepuje w IE na podstronach, bo na stronie glównej jest inny szbalon :))

Pozdrawiam
Gosia

Robster
07-03-2011, 23:11
Raz - po co to udziwnianie z linkiem? Tylko problemy są z wejściem na witrynę :/
Dwa - witryna nie działa.
Trzy - dziękuję dobranoc, koniec imprezy.

Pa, pa.

coliberek1
07-03-2011, 23:15
:) Ja już równiez pasuję na dzisiaj, więc dobranoc i divowych snów.

Przepraszam, w linku był błąd - pl na koncu ma być

A udziwnianie bo potem zbieram cięgi, że Google łapią. ( hmm, ja tam bym sie cieszyla ze strona jest promowana ale wiele osób nie )

Pozdrowionka
Gosia