PDA

Zobacz pełną wersję : AkoComment



jacul
20-10-2006, 22:44
Mam problem z tym komponentem. Ustawione mam na pisanie newsy przez userow i gosci. Gdy pisze jako gosc mam taki jakby "banner" Komantarz został zapisany a za chwile na stronie mam napisane cos takiego:
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Jezeli pisze jako user - admin mam znowu ten sam "banner" i tem sam tekst ale jak klikne na OK to pisze mi

Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Co mam źle? Nie tylko ja mam ten problem u mnie na stronie.

Colored
05-12-2006, 19:48
witam w klubie mam ten sam problem
com_akocomment_2.0.1_plus-pl bot z tej paczki probowalem tez z tym botem bot_akocommentbot_2.0_PL.zip
com_securityimages3.0.3_pl.zip
com_BadWords2beta_pl.zip
joomla_1011+Admin-pl

adasko007
15-12-2006, 12:06
Mam identyczny problem co koledzy powyżej...
Wygląda na to że problem nie dotyczy chyba samego bota czy skryptu komentarzy...
Sprawdzałem sobie coś takiego: przejrzałem pliki językowe w poszukiwaniu hasła "nie mas zuprawnień..." i wyszło że takie hasło jest tylko w głównym pliku językowym joomli pod definicją _NOT_AUTH . Ta definicja nigdzie w kodzie samego bota i komentarz nie została jednak wykorzystana :/
Więc totalnie nie wiem już w czym problem...
W ustawieniach bota mam zrobione uprawnienia "publiczne"...
Wie ktoś gdzie tkwi problem?

nowyr
15-12-2006, 13:19
Witam

Rzeczywiście to problem współpracy joomla 1.0.11 z AkoComment (była o tym mowa na forum). Trzeba cierpliwie czekać, aż ktoś przysiądzie i to naprawi. Jako zamiennik proponuje 'moscom' (http://www.mambopl.com/component/option,com_remository/Itemid,44/func,fileinfo/parent,folder/filecatid,313/), co prawda nie jest tak rozbudowany, ale swoją funkcję spełnia ...

Pzdr.