PDA

Zobacz pełną wersję : SMTP i PHPMAILER_RECIPIENTS_FAILED



solo
10-03-2011, 10:23
Witam wszystkich i ośmielam się założyć nowy temat bo nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.

Mam na stronie 3 formularze kontaktowe:
formularz CkForms - działa bez zarzutu, maile dochodzą, jest ok
formularz rejestracji użytkownika (standardowy) - działa bez zarzutu, maile dochodzą, jest ok
formularz kontaktowy (standardowy) - i tu zaczynają się schody!

Zaraz po wysłaniu wypełnionego formularza pojawia się komunikat "PHPMAILER_RECIPIENTS_FAILEDadres@odbiorcy", poniżej info o wysłaniu maila. Pomimo to mail dochodzi do wysyłającego (jeśli zaznaczy opcję wysyłki do siebie). Niestety do adresata już nie! A w sumie to chciałbym wiedzieć o czym klient do mnie pisał :zagubiony:

Najdziwniejsze dla mnie jest, że jeśli nadawca zamiast swojego maila wpisze mail witryny, wówczas i na ten adres jest wysyłane potwierdzenie i na adres odbiorcy również informacja dochodzi. Nie pojawia się wówczas żaden komunikat "phpmailer ...", wszystko jest jak należy.
Tylko ... nadawca chciałby wpisać swój mail a nie mail witryny!

Szukałem w ustawieniach i witryny i kontaktów, przestawiałem, testowałem, niestety bez rezultatów :( Proszę o pomoc!

W konfiguracja globalnej - poprawnie ustawione SMTP (dwa pozostałe formularze działają bez zarzutu)

Pozdrawiam po raz pierwszy.
solo

---------- Post dodany 10-03-2011 o 10:23 ---------- Poprzedni post był 09-03-2011 o 11:39 ----------

Hej.
Nie znajdzie się ktoś kto się z czymś takim spotkał lub ma pomysł jak to naprawić?
:(