PDA

Zobacz pełną wersję : moduł Nasza - Klasa dla Joomli ??



dave21
09-03-2011, 13:08
Witam, nie wiem czy to dobry dział, ale daje tutaj.

Jest jakiś moduł czy tam komponent nasza klasa, dla joomli ?

Chodzi mi o coś podobnego np. do Facebook slidebox ?

KejeN
09-03-2011, 13:32
Ja się nie spotkałem z czymś takim być może dlatego, że nawet te 'fejsbukowe' omijam szerokim łukiem (wiem, ze marketing itp ale mnie to drażni)
Tak na marginesie co miałby wyświetlać taki moduł przecież tam nie ma 'lajków' jak na fb.

zwiastun
09-03-2011, 14:48
@dave21: Podoba Ci się nasza klasa? I tak sobie myślisz pewno, że Ty też byś taki serwis założył? Trzeba tylko znaleźć jakiś moduł albo wtyczkę, wstawić i będzie hulać. Zmartwię Cię niezmiernie. Jesteś chyba jeszcze za mały na realizację takich przedsięwzięć. Porozglądaj się jeszcze trochę po świecie i Necie,

dave21
09-03-2011, 20:41
@dave21: Podoba Ci się nasza klasa? I tak sobie myślisz pewno, że Ty też byś taki serwis założył? Trzeba tylko znaleźć jakiś moduł albo wtyczkę, wstawić i będzie hulać. Zmartwię Cię niezmiernie. Jesteś chyba jeszcze za mały na realizację takich przedsięwzięć. Porozglądaj się jeszcze trochę po świecie i Necie,

Nie chce zakładać serwius podobnego na nk.... Szukam wtyczki dla mojej strony gdzie moge dać konto mojego portalu co jest na nk.

mjmartino
09-03-2011, 21:16
Do nk są jedynie socialboki pod artykułami nie spotkałem się aby było coś innego.. (zrób sobie przycisk i jako custom moduł wstaw jeśli chesz aby coś z twojej strony odnosiło się do NK)
Poza tym NK nie udostępnia nic .. więc podłączyć się raczej nie da.

PeFik
10-03-2011, 08:26
Napisz do NK i się pożal, że nadal sa gorsi od Facebooka, heheheh

Poza tym, NK już jest niemodna.