PDA

Zobacz pełną wersję : szukam modułu rozwiązania



kaju007
09-03-2011, 14:05
Witam
Szukam jakiegoś modułu takiego jak np reklama (nie widać wtedy strony głównej)na całą stronę ale będzie wybór np 4 usług i po jej kliknięciu przejdzie na stronę główną danej usługi.

zwiastun
09-03-2011, 15:02
Dobrą metodą upewnienia się, że coś zostało napisane w sposób zrozumiały, jest dać tekst do przeczytania mamie lub babci. Zwykle potrafią nam grzecznie przekazać w informacji zwrotnej, że co nieco bełkoczemy.

Tabum
09-03-2011, 21:10
Witam
Szukam jakiegoś modułu takiego jak np reklama (nie widać wtedy strony głównej)na całą stronę ale będzie wybór np 4 usług i po jej kliknięciu przejdzie na stronę główną danej usługi.

Niektórym zdarza się tak bełkotać po nocnej imprezie. Spróbuje przetłumaczyć.

Kolega chciałby baner na całą stronę. Dodatkowo baner ten musiałby być podzielny na 4 części. Po kliknięciu w pierwszą wchodzi się na główną.
Jak klikniesz inną część przechodzić do innej strony.

Coś takiego jak na stronie Lecha Poznań
http://www.lechpoznan.pl/

Albo raczej Widzewa
http://www.widzew.pl/

Kaju nie piszemy postów pod wpływem, nie na każdym forum jest tłumacz :)

kaju007
09-03-2011, 21:17
No to krótko bo parę browców poszło.
Dzięki za zrozumienie i przetłumaczenie. Problem polegał na tym, że coś mi świstało ale dokładnie nie wiedziałem jak to nazwac językiem programisty www.

Tabum
09-03-2011, 21:21
Daj znać w tym temacie. Czy dobrze odgadłem twoje intencje i czy chodzi o takie coś jak na stronach wskazanych przeze mnie ?

kaju007
09-03-2011, 21:43
Tak oczywiście coś takiego, ale to pewnie mozna zrobić jako osobny plik index.html. Bardziej myślałem że jako tło to jest przyciemniona moja strona, ale to tez mozna zrobić w Photoshopie. Ale najlepszy by był moduł jakiś który dowolnie mogę zmieniać .

Tabum
09-03-2011, 22:01
Chodziło mi tylko u wyjaśnienie funkcjonalności. Stąd moje przykłady. Jeżeli chodzi o wygląd, no cóż chyba tego typu rozwiązań nie ma za dużo dla Joomli.
Ja się z czymś takim nie spotkałem.

kaju007
22-03-2011, 15:50
Chodzi mi o coś takiego jak popup tylko wiadomo ze przeglądarki maja blokadę wyskakujących okienek, ale coś w tym stylu.