PDA

Zobacz pełną wersję : Download zdjęc ze strony



wkiler
09-03-2011, 19:52
Witam,

mam pytanie - czy jest możliwość zablokowania pobierania wybranych zdjęć prezentowanych na stronie?
Mam przygotować stronkę przedszkola .... i wiadomo dlaczego chcemy to zablokować ...

Dzięki.

WH

Gall Anonim
09-03-2011, 19:56
Możesz próbować - praktycznie jednak nie ma
Żebyś nie wiem co wyczyniał to zawsze można w ostateczności zrobić printscreen

mjmartino
09-03-2011, 20:09
Możesz próbować ale klika galerii ma taka opcje jak ukrywanie linku przed ściągnięciem..
Btw. nie popadaj w paranoje nie każdy odwiedzający to od razu pedofil.

wkiler
09-03-2011, 20:12
Witam,

nie popadam w paranoje :) jeszcze :) , chodzi o 10% zdjęć z całości umieszczonych na stronie.

---------- Post dodany o 20:12 ---------- Poprzedni post był o 20:11 ----------


Możesz próbować ale klika galerii ma taka opcje jak ukrywanie linku przed ściągnięciem..
Btw. nie popadaj w paranoje nie każdy odwiedzający to od razu pedofil.

Pamiętasz może które to galerie?
thx

Gall Anonim
09-03-2011, 20:13
Jedyne w miarę skuteczne to ograniczyć dostęp do galerii tylko dla zarejestrowanych.
Wykrywanie linku to jedno, wyciąganie z caschu to drugie - jak zostało wyświetlone to już jest, równie dobrze możesz sobie blokować prawy klawisz myszki, kopiowanie skrótami klawiszowymi, robić tunelówkę itd Odpuść sobie, lepiej zwróć uwagę właścicielom strony że muszą mieć zgodę rodziców na publikację zdjęć pociech w internecie. Tak stanowi prawo.

mjmartino
09-03-2011, 20:26
@Gall Anonim zawsze można zastosować dupny watermark :P haha

@wkiler
JoomGallery i SIMgalerry - płatna (sprawdź te)
Ale reki uciąć sobie nie dam kiedyś też chciałem być chojrak i zabezpieczać ;) Wszystko co jest dostępne za free to półśrodki w brew pozorom watermarka też da się usunąć ;D

Gall Anonim
09-03-2011, 21:37
@Gall Anonim zawsze można zastosować dupny watermark :P haha
Jasne, a pedofilki się akurat tym przejmą :P
Bo tym razem ponoć o to chodzi

mjmartino
09-03-2011, 22:03
Jasne, a pedofilki się akurat tym przejmą :P
Bo tym razem ponoć o to chodzi

Ale podejrzewam że oni szukają innego typu zdjęć a nie takich z przedszkola a i pewnie swoje źródła mają ... ruskie i inne sajty..

Gall Anonim
09-03-2011, 22:05
@mjmartino - to był pomysł kolegi którego cytuję poniżej :lol:

Możesz próbować ale klika galerii ma taka opcje jak ukrywanie linku przed ściągnięciem..
Btw. nie popadaj w paranoje nie każdy odwiedzający to od razu pedofil.

palyga007
09-03-2011, 22:09
@wkiler
krótko: nie da się zabezpieczyć przed pobieraniem treści ze strony www (zdjęcia teksty) w sposób 100%. Można to trochę utrudnić i tyle w temacie.

Dyskusja zmierzać zaczyna w nie do końca przeze mnie zrozumiałym kierunku.
Zamykam